Hala galatasarayın şampiyon olacağına inanan varmı?

İkinci yarı derbileri kendi sahamızda oynayacağız bu yüzden şampiyon olacağız diyenler vardı hala umut varmı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• İkinci yari Mustafa hocayla transferler yapıp derbileri kazanıp 17 de 17 yapacağız diyenler vardı , simdi çok uzaktalar , dokunmayın onlara

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beter ol geyse allah dahada beter eder inşallah

Yorumlara bittim bizim uefa kupamız var bizim 4 yıldızımız var bizim kupalarında var diyip işin içinden çıkmaya çalışıyorlar bir nevi teselli tabi acıyorum bu geyse lilere

17 de 27 yapacaklarmış siz kim beşiktaş fenerbahçeyi yenmek kim haddinizi bilin

Neymiş seneye şampiyon olacaz mışız bak sen size uefadan sopa geliyor 3 yıl boyunca nah şampiyon olursunuz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 15 puan farkla 3. sirada olmasi ligin kalitesini bence gösteriyor. Normalde 8. - 10. olması lazimdi.

Ligde kalite yok, zevk yok... Eski günleri özlemedim değil.

0|1
    0|0
  • Hep kupa kaldırmak olurmu hiç? Bu ligde 2 ve 3 yıldızlı takımlar var daha, biraz kuşlar sevinsinki aslanda yarınki avlar için biraz dinlensin.

0|0
    0|0
    • Tamamda daha devre arası derbi kazanıp şampiyon olacağız diyenler vardı ne oldu onlara

• Bu ruhla Türkiye Kupasını alırsak hamd olsun

0|0
    0|0
  • Umudum yk. UEFA liginden umudum var ama lazio bizi bu şekilde oynarsak yenerler

0|0
    0|0
  • hayatın anlamıdır GALATASARAY bu günde galatasaray yarıda

0|0
    0|0
  • inanan varsa gülmek lazim 😄😄😄

0|0
    0|0
  • şampiyon olmaktan her sene kupa almaktan bıktık artık birazda siz sevinin

0|0
    0|0
    • Buda iyi teselli modu

• 6-0 :)

• Ben kupa diyorum o 6.0 yenip aldığı 3 puanı söylüyo aradaki büyüklük burda ortaya çıkıyo işte 😆😆😆

• Hayır tabiki bütün derbileri kazansa ta alamayız

0|0
    0|0
  • Ahahahaha!!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...