Erkeğin ve kadının aldatma oranları sizce nedir?

Evli erkeklerin yüzde 60'ından fazlasının aldattığı bariz, peki kadınlarda sizce bu oran nedir?Ben sanıldığı kadar masum olduklarını düşünmüyorum.Sizce evli erkek ve kadınların yüzde kaçı aldatır?

Not:Aldatmaya, duygusal anlamda başkasıyla bağlı olup, uzun süreli birliktelik yaşamak değil, tek seferlik ilişkiyi de dahil edersek..

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Aldatma oranlarını bilmiyorum ama aldatmaya meyilli olanların oranlarının %95 olduğuna eminim.Aldatmayanların çoğu aslında aldatamayanlar.İnsanoğlu açgözlü işte n'aparsın...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkekler daha çok aldatıyor bence.Sürekli gözleri dışarıda ayrıca erkek aldatınca bazı kadınlar bunu kabulleniyor ama kadın aldattığında erkekler bunu hiçbir zaman kabullenmiyor.Kadınların hem kontrolü daha fazla hem de yakalanırlarsa her şeyin biteceğini biliyorlar.Erkeklerse daha rahat bu konu da,yakalanmam yakalanırsam da eşim beni affeder gönlünü alırım diye düşünüyor.

0|1
    1|0
  • Fifti Fifti , yalan yok ...

0|1
    0|0
  • Bunu cinsiyet olarak ayıramayız çünkü tamamen kişille alakalı bir durum.

0|1
    0|0
  • kadınlarda aldatır muhakka ama iyi saklıyorlardır herhalde ya da aldatmak ister ama annelik buna engel olabilir.

0|1
    0|0
  • Kadınlarda bu oranın çok düşük olduğu fikrindeyim.

Nefsimiz daha sağlam ve sırf gönül eğlendirmek için risk almayı sevmeyiz.

0|1
    0|1
  • erkeklerin daha fazla.

Çünkü bir kadına 1 den fazla erkek rağbette.

0|1
    0|0
  • evli erkekler de genelde evli kadınlarla aldatır.

0|1
    0|0
  • aldatiyo kardesim aldatiyo kadinlarda erkeklerde ama cogunluk erkeklerde hep gozleri disarda yeni heyacanlar ariyolar yeni birseyler kesfetmek istiyolar erkekler her sekilde aldatiyo , ama kadin ise sadece asik olursa birini sverse o sekilde aldatir ancak gecelik iliskiler icin riske girmez bide soyle birsey var kadinlarimizin daha cok aldatma nedenlerinden biri sefkat sevgi ilgi gormedikleri icin bu bir gercek aski sevgiyi disarda ariyolar, kadinlar erkekler gibi degil ...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• fırsatını bulunca ve memnun değilse kadın da aldatır ama kadının aldatma oranı bizimkinden daha düşük Türkiye'de ... %20 yi geçmez ortalamada

Toplumun gelir düzeyi yüksek ve özgürlük haklarını kullanabilen kadınlar arasında ülkemizde de aldatma oranı fazla çünkü imkanı var. ama sinmiş ya da sindirilmiş, başkalarıyla iletişim deneyimi az olan kadın istese de aldatamıyor. Kadınlarda oran bu yüzden düşük bence. yoksa kadın istese erkekten fazla aldatır. evlilerin erkeklerin %60 ı değilde bence en fazla %30 u dur ortalama aldatan erkeklerin oranı

0|2
    0|0
  • emin ol erkekler öyle sanıldığı gibi aldatan değiller erkekler sadece kendilerini sexde abartmayı seviyorlar bu yüzdende aldatan erkektir imajı bizlerin üzerine sinmiştir

ben kadınların aldattığına daha çok şahit oldum ben aldatıldım mı? bilmiyorum aldatıldıysamda ruhum duymadı... ben aldattım mı ? yan gçözle bile baktığım olmadı..

sonuç aldatan kadın veya erkek değildir ardatan karaktersiz hiç bir şeyin sahibi olamayan lakin sahibi olmuş gibi davranmaya çalışan şerefsizlerdir...1!

0|3
    0|0
  • iki cins bırbırıyle aldatıyo %50 yani

0|1
    0|0
  • Valla çok geniş yapılan bir araştırmaya göre türkiye avrupada en çok aldatan ülke olarak öne çıkıyor, oranlarsa erkekler %57 kadınlar %54 erkekler çoğu zaman istese de imkan bulamıyor, kadınlarsa bulmakta sorun yaşamıyor, ayrıyeten aldatan 10 erkekten 6 sı yakalanırken bu oran kadınlarda 10 da 1. Kadınlardan korkun abi =))

0|1
    0|0
  • Kardeşim Sen onLara uymaa .

0|1
    0|0
  • kim kime dum duma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...