Kedi, kedi değil jaguar anasını satıyım

kedi, kedi değil jaguar anasını satıyım ks den pek cok arkadaşımın bildiği üzere kendini panter ya da jaguar zanneden bir kedim var. sabah sabah içim kayanadı bir seveyim dedim şerefsiz 4 cizik bir ısırık iki adette ciziksiz delik actı koluma ufaklığından beri bende hep böyleydi zaten 4 senedir yani kendi isterse sevdirir istemezse dünyada sevemezsin ee bu kediyi nasıl sakin sessiz bir kedi yapacam fikri olanvar mı?buda o şerefsizin resmi kulagını bile kavgada yırttırdı vahşi link

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• çok tatlıymış :)

benim kedim de seninki gibiydi.kendi isterse kucağa çıkar sevdirirdi yoksa mümkünü yok sevemezdin direk ısırıp üstüne atlıyordu.hiçbir şekilde değiştiremezsin böyle devam eder doğası hırçın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bakışlardan belli psikopat gibi maşallahh :)) kedini dışarıya sal kısıtlama yazıktır , Mart ayından ne kaldı şunun şurasında ...

0|0
    0|0
    • 24 saat gezmek dışarı cıkmak serberst ona mama yemeye ve uyumaya eve gelir bazen sadece

• Bu kediyi bir an birine benzettim ya cok kanim kaynadi valla :))

0|0
    0|0
  • oi oii tatlıymış. kediler genelde kendileri isteyince sevdirir ama seninki biraz agresif galiba. evde çok mu yalnız bırakıyorsun?

1|0
    0|0
  • bu diğer kedilere tecavüzde etmiştir kesin.kedimi hamile bıraktı diyenlerle uğraşma bide sen bunu bir müddet sokağa salma bence.sürekli kafasında hinlikler kuran bir tipi var.zımba dişli diken ayaklı,kaytan bıyıklı,kenafir gözlü rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • uff tipe bak :)) Mart ayıyla mı ilgili vahşiliği dicem ama hep öyleymiş :)

0|0
    0|0
  • ahaha çok sevimli ya insanın sevme krizi tutar mıncıklayası gelir ama o istediğinde sevdirir:) valla işin zor arkadaşım.

0|0
    0|0
  • ahaaha çok geçmiş olsun Mart ayı geldi babası :)

1|0
    0|0
  • ısırık için bişey yapamazsin ama tırnaklarını kesebilirsin hem onunda hoşuna gidecek

0|0
    0|0
    • yok tırnaklarını eskiden kesiyodum hiç sevmiyo birde bahceye filan cıktığı için agaclara filan tırmanıyo ona bunu yapmam

• ben evde besliyosun sandım bence sakinlestirmek için bişey yapamazsin onun yapısı o

• evde besliyorum zaten ama bahceye sokaga cıkması serbest

• çok ürkütücü bu :/

0|0
    0|0
  • ben korkarım bundan

0|0
    0|0
  • Hiçsevmem saldırgan kedileri.benimki sadece bana sarılmayı sever.zorla sevdirir kendini

0|0
    0|0
    • şannslı sın :) benimkide kendi istemezse 4-5 sevdirmez kendini :)

• Çok haşin bakıyor yahu :):)

0|0
    0|0
  • ayy çok korkunç. uykuda falan bişe yapıyo mu :D

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=9Iq5yCoHp4o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Küçük drogba olsun bundan sonra adı:)

Dikkatli bakarsanız eğer bakışlar ve ten aynı:)

link

0|0
    0|0
  • Kedinin doğası öyle. O istemedikçe hiçbir şey yapamazsın. "Her istediğimde seveyim" diyen köpek almalı. Respect Felidae

0|0
    0|0
  • Kedileri pek sevmem ama çok guzel duruyor onların doğası bu yapacak bisey yok nankör kedi yani :))

0|0
    0|0
  • Bunun gibi valla link

0|0
    0|0
  • Belgesel izleyen çılgın kedi

0|0
    0|0
  • Psikoloğa götürmelisin.

0|0
    0|0
  • Güzel ama :) bazı kediler ilgiyi sevmiyor benim bütün kedilerim öyleydi boşver gelir kız sanırım bu onlar biraz daha hırçın oluyor

0|0
    0|0
    • evet kız, kız kediler dahamı hırcın oluyo bu benim ilk kedim bundan önce hep köpek besledim

• iki ayaklı kedilerden farkları yok anlaşıldı

• Aynen :))

Yükleniyor...