Kendinizi eşimin yerine diğer erkeğin yerine koyun ne yapardınız?

eşimin eski çıktığı kız eşimden bilgiler alablimek için eşimin ailesinle görüşmeye başladı.eşim arasa konuşacak o kadar rahat.evli bir çocuğu.eşininde haberi olduğunu sanmıyorum.eşime arayıp eşine söylüyeceğim dedim.karısını toparlasın. boşver dedi.kimi düşünüyor anlamadım.ailesinimi(çünkü arada eşimin ailesi var),kadınını yuvasınımı,benimi,kendinimi sizce.diyelim kendinizi eşimin yerine ve diğer erkeğin yerine koyun...

Güncellemeler:
eşinin yerinde olsaydınız bilmek istemezmiydiniz tavrınız ne olurdu?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Sizi düşünüyodur. İlşkinizi bunların boş olduğunu düşünüyor. Sonuçta eşin tercihini yapmış. Diğer taraf unutmamışsa bu eşinin kabahati değil.

Eğer onu sevseydi seninle ne işi olur du . Karşı tarafı bende olsam aramanı istemezdim.

Hayat yeterince sorunlu bunların gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Çok sıkılıyorsan söylersin eşine konuşur onla bir kez durumu anlatır.

Bazı insanlar takıntılı olabiliyor . Olmayacağını bile bile hayaller kurabiliyor. Eşin karakterli biriyse zaten konuşulmaıs gerekeni yapılmasını gerekeni söylenmesi gereni söyler.

Biraz daha beklemelisin eğer laftan anlamıyorsa ozaman yapılmaıs gereken yapılır.

0|0
    0|0
    • taman eşimin kabahati yok biliyorum.en azından kocasına söylüyeceğim dediğim zaman neden söylememek gerektiğini söylese.soruyorum neden söylemem gerekiyor yorum yok.sizin dediğiniz gibi seni düşünüyorum deseydi belki nedenini bildiğim için susmaya devam ederdim.

• Bu konuda açıklık getirmek zorunda. Ben farklı bir nedenden olduğunu snamıyorum . Belki doğru kelimeleri bulup anlatamayacağını düşünüyor bilemedim. Ancak sen üstüne gitme olaylar devam ederse kesin cevap almak istediğini , bu şekilde aklında soru işaretleri kaldığını ve bir kez konuşup konuyu kapatmak istediğini belirt.

• bir kaç gün geçtikten sonra sansımı yeniden denerim.inşallah cevap alabilirim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Herşeyden önce seni düüşünüyor. Bu tür olaylara girmek herkesten önce kadını yıpratır. Bence eşine biraz zaman tanı. Sana daık ve seni seven biriyse inan bana durumun üstesinden gelecektir.

0|0
    0|0
    • inşallah dediğin gibi olur eşim üstesinden gelir.

• Gelmek zorunda. Evliliğin temelinde bu yatmaz mı... Ona bir şans ver bence. Eğer benim dediğim gibi olursa ona olan güvenin ve sevgin kat kat artacaktır. Eğer ben yanılırsam sen yine bildiğini yaparsın...

• bana kalırsa kadınla konuş önce.sonuçta ortada cocuk var.. gerekirse eşinizin ailesi ile de sakin şekilde durumu izah edin görüşmemelerini tembih edin.

0|0
    0|0
  • valla bunu bildigim an katil olma olasiligim cok yuksek ya da en kotu ihtimal bosanma ihtimalim. cok igrenc bir kadinmis. ama suda var kimse yogurdum eksi demez esi bunu kabul etmezse senin basina dert acabilir

0|0
    0|0
  • Kocasını ara senin karın böyle böyle yapıyor de bak görsün dünya kaç bucakmış

0|0
    0|0
    • kadın bir yalan bulur diyede düşünüyorum.kocasına kendini inandırmak için.kocasının bilmesinide istiyorum.

• ben eşinin eski sevgilisine bilgi veren eşinin ailesine koymak istiyorum şuan

harbi istedim yani bunuuuu

0|0
    0|0
  • Eşinin ailesinin tavrı yanlış bence. Görüşmemeli...

0|0
    0|0
    • eşim ailesini o kadın için atamazmış..

• Ailesini atmayacak zaten, ailesi kızla görüşmeyecek bu kadar basit.

• Daha ne rahatlar var sen bilmiyorsun.

0|0
    0|0
    • eşimden karşılık bulamıyor.bir bulsa kimbilir arkadaşcamı görüşmeye çalışır.eski anılarını tazelemek konuşmak için.yoksa amacı ileri gitmekmi

• Şimdi örnekleme yapardım da neyse. Dizginleri sıkı tut derim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Aileniz görüşmesin eğer rahatsız oluyorsaniz. Yada ben anlayamadım konuyu

0|0
    0|0
  • eşinin alıesı senı ıstemıyo falanmı yanlıs yapıo cunku goruserek

0|0
    0|0
    • eşimin ailesi beni ve eşimi kıskanıyor.eşim bana düşkün aramızdaki bağ onları rahatsız ediyor.

• arkadaş olark merak ediyor olamaz mı eğer kocasını ararsan çok kötü sonuçlar olabilir boşanbilirler. bence sen önce kadının niyetini öğren

0|0
    0|0
Yükleniyor...