Ayrıldığınız sevgilinize son mesajınız ne olurdu?

Evlenme niyetinde olduğunuz sevgilinizle herşey normalken bir anda seninle evlenicek kadar bir his yok içimde affet beni seklinde mesaj. atsa ve bu şekilde bitse, siz ne yapsanız unutamadınız sevgilinize tekrar olur mu acaba,fikri değişmişmidir, umuduyla mesaj atsanız ne derdiniz.

benim fikrim, bana yaptını yazıp sen olsan çok sevsen unutamasan ne yapardın seklinde olabilirmi?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• evlenme niyetindeyiz bu kadar ciddi bir ilişki ve bana bunu diyecek sonra ben unutamadım deyip ona mesaj atacağım yok öyle... çeksin gitsin zaetn yarın evlenince de bu evliliği yürütecek his kalmadı bende der soluğu mahkemede alırsın.. bu sevgililik kadar basit birşey değil mesajla biten... o yüzden dengesiz insanlardan uzak durun;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cevap vermeden hattı kır, at.

0|0
    0|0
  • amannn şuana kadr kmse uzun cumlelerimi haketmedi.. bende hakettikleri cinsten bitirdim son sözüm ne mi oldu ? GÜLE GÜLE..

0|0
    0|0
  • umarım senınde kalbın kırılır bana yasattıklarının aynısını sende yasarsın

0|0
    0|0
  • bence hiç geregi yok artık bu ilişkiden hayır gelmez bekle ve gör dönecegi varsa zaten senin mesaj atmana gerek kalmaz o döner

0|0
    0|0
  • yolun açık olsun

0|0
    0|0
  • ne halin varsa gör olurdu

0|0
    0|0
  • Mesaj atmam, uzun ve geçirmeli bir mail atıp bana ulaşmasını engellerim her türlü idnenin.

0|0
    2|0
  • atmazdım numaramı değiştirirdim böyle bir insana ne yazabilirim ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Son bir efendilik yap ve defolup gitmesi için yol aç. Mesaj atıp yorulmana değmez. Rahatsız etme artık sen de.

0|0
    0|0
  • Öyle çok özledim ki seni silemedim bir türlü ismini gel etme dön geri konuşarak halledemeyecegimiz birşey yok ben terketmen için sevmedim seni hani derler ya senin için senden vazgeçerim ben kendimden vazgeçtimde bir seni geçemedim :(

0|0
    0|0
  • Sevene can feda, sevmeyene elvada.

0|0
    0|0
  • Atmam, her mesajda bıraz daha totosu kalkar gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...