Protein tozu kullanmalımıyım?

22 yaşındayım 13 kilo fazlam var ve bayanım.
bundan 3 sene önce fitness ve diyetle kg vermiştim fakat 3 sene içinde verdiğimi geri aldım.
şimdi gene fitnessa başladım hamlığım geçti henüz 1 hafta oldu fazla kilom var, fazla kiloma protein tozu kullanırsam ne olur? sizce kullanmalımıyım? ideal kiloma gelip, sıkı, sağlıklı bir vücut istiyorum.
cevaplar için şimdiden teşekkürler

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• 6 yıllık sporcuyum. Kadınlar kesinlikle ama kesinlikle takviye kullanmamalıdır

0|0
    0|0
    • @TerbiyesiizAdam vücut üstünemi spor yapıyorsun kardeşim bir kaç sorum olacak eğer öyleyse

• @bora0684 spor hocaları kadar bilgim olmasada bilgim var hocam.

• ya bende bel fıtığı var yüzme vs dediler de o pek sevdiğim bir spor değil vücut calışsam faydası olurmu ve nasıl bir program önerirsin bel kaslarını güçlendirmek için şimdiden teşekkürler kardeşim.

Erkekler Ne Diyor 20

• Kullanirsan kilo alirisin. Ben 2 ay kullandım 6 kilo aldim. Kilo aldiriyor ve iştah açıyor. Bence sen spor yap ve diyet yap öyle verirsin kilolarini

1|0
    0|0
  • Protein tozu kilo vermek veya almak için değildir..

Body yapılarak zorlanıp yırtılan kasların ek kas yapısı ile tekrar tamir edilip kas kütlesi elde etmek içindir..

Beslenmene dikkat et ama protein tozu kullanma sonra kas bağlarsın :)

0|0
    0|0
  • Hayır gerek yok ki protein tozu yağ yakmaz.. fakat yağ yakıcı suplamentler kullanabılırsın. L karnitin Cla öneririm.. bunların dısında hergün içine 2 3 damla lımon sıkarak 1 2 bardak yeşil çay içersen zayıflaman konusunda faydası olur. şekeri sıfırla kullanma. hamur işinden uzak dur

0|0
    0|0
  • Fitness için protein tozu kullanmak? Wasted...

protein body içindir fitnesste gerek yoktur body yapacaksan kullan.

0|0
    0|0
  • Protein besin takviyesidir ve kaslara hacim verir buda kilo olarak dôner kilo vermenin tek yolu dusuk kalorili yemektir

0|0
    0|0
  • Protein dsgil senin kardiyo ve yag yakici kullanman lazim

0|0
    0|0
  • Kilo verde kullanılmaz protein tozu l-carnitin al ya da cla one

0|0
    0|0
  • 3 yıldır spor yapıyorum bende.. kesinlikle takviye yapma. kendine güzel bir diyet ve spor programı yap,

0|0
    0|0
  • Sabahları ılık suya limon sık iç. Akşam da 7 den sonra meyve dahil hiçbir şey yeme. Sadece su iç. Gün içinde ne yersen ye. Bu şekilde ayda en az 3 kilo verirsin garanti

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için protein kullanılmaz lcartin yağ yakmayı kolaylaştırır aminoasit yağları kasa çevirmene yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Agir badyy yapmıyosun kı ne protein tozu sen haftanın 4 gunu sporunu yap hergun 1.5 saat kosup yarım saat mekık yap yedıklerine gercekten dikkat et istedine ulasırsın

0|0
    0|0
  • Protein kasları korur

0|0
    0|0
  • proteın tozu yerıne dogal yumurta beyaz lor ve peynır ye

0|0
    0|0
  • spor yapıp bırakıyorsunuz sonra göğüsleriniz sarkıyor yaşlı kadınlar gibi

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanma doğal proteinle beslen.

0|0
    0|0
  • proteın zoru cok yararlı degıl kı zaten

0|0
    0|0
  • protein kullanma yağ yakıcı kullan fazlalıkların varmış

0|0
    0|0
  • Sen yiyince kalçaya mı verirsin göbeğe mi?

0|0
    0|0
  • mesaj ın kapalı neden ki

0|0
    0|0
  • Ölür gidersin ne olacak vucut zaten yukte birde protein tozu al tam olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 8 yıldır spor yapıyorum hiç bir ilaç kullanmadım kendim şunu alayım içeyim yararı olsun demedim zaten onların yararı değil zararı olur. Yemene içmene dikkat edersen sağlıklı bir şekilde zayıflarsın.

0|0
    0|0
  • Hayır kullanma.

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla protein tozu kas yapmak için alınıyor

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...