Mutluluk nedir ? Sizi neler mutlu eder?

Büyüdükçe çocukluktaki gibi bir çok şeyden zevk almaktan mutlu olmaktan uzaklaşır olduk.Hatta birçoğumuzu neredeyse hiç bir şey mutlu edemez oldu ama halen bazı şeyler bizi mutlu ediyor.Mesela yarın sınav olduğunu sanarsınız ama tarihi yanlış hatırlayıp sınavın 1 ay sonra olacağını öğrenince bir keyif sigarası yakarsınız :D

sizi neler mutlu ediyor

Güncellemeler:
cepte unutulan fındık ceviz çekirdek çitos bilumum yiyecek ve paraları da sayabiliriz :D

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• cebde unutulmuş para kadar mutluluk veren bir şey yok dur kaç yaşında olursan ol :d

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Güneş doğmuşsa ben mutluyum :)

0|0
    0|0
  • gercekten artık kücük şeylerle mutlu olamıyoruz ya..beni bu hafta en mutlu eden şey annemin tahlillerinin temiz cıkmasıydı:)

0|0
    0|0
  • biz mutsuz insanlarız.

0|0
    0|0
  • beni cumartesi gunu ailencek yaptgmz alisverisler sabah kahvaltisini haftada bir de olsa disarda yemek evimi temizleyip kokulu mumlar yakip mis mis olmasi ve tabki oglusum en mutlu oldgm seyler bunlar :)

0|0
    0|0
  • Şarkı söylemek. saatlerce şarkı söyleyebilirim. yani saatlerce mutlu kalabiliyorum. En mutlu beniim.

0|0
    0|0
  • beni mutlu eden şeyler geçmişde kaldı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yaptığım cihazlar ilk enerji verdiğimde çalıştığında kendimi dünyayı kurtarmış gibi hissediorum :D

0|0
    0|0
    • reis enerji benim işim :p

• ha şöyle :p

• bak mutlu oldun mesela soruna dolaylı cevap ;)

• çocukken sigara kağıdı oynardık biz.. sigara kağıtlarını böyle para şekline getirirdik..oyundaki en büyük sigara kağıdı camel di..

şimdi camel içiyorum sölemesi ayıp..onu eskiden olduğu gibi katladığımda "ulan gene voleyi vurduk" diyorum..

0|0
    0|0
  • beni sadece para mutlu ediyo ve bu öyle bir bağımlılık ki öyle bir şartlamışım ki kendimi sanırım takıntı halini aldı bende, para haricinde hiç bişeye tam olarak mutlu olamıyorum. mesela insanların sevindiği durumlar oluyo ne biliyim doğumgünü falan gibi, yılbaşı gibi, herkes mutlu olur ama ben sanki mutluymuşum gibi yaparım, garip kaçmasın diye. ama mesela sıradan bir aybaşı günü maaşımı alınca işte asıl o zaman mutluyumdur :)

0|0
    0|0
  • üzgünlüğün zıt anlamı..

0|0
    0|0
  • cehennemden uzaklaştırılıp cennete konulmak işte asıl mutluluk budur

0|0
    0|0
  • mutluluk eşittir huzur..

0|0
    0|0
  • Mutluluk;