Erkek gibi düşünüyorum bütün erkekleri denemek istiyorum

evet arkadaslar 24 yasındayım benim sorunum da bu kimseye bağlanamıyorum ve hergün biriyle takılmak istiyorum ama bu sadece cinsel anlamda değil konusıyım mesajlasıyım işte hep aynı kişiden sıkılıyorum ve bu beni korkutuyor artık yarın bigün evlensem sıkılırım die ne yapıcam ben sizce

Güncellemeler:
ya öyle hergün biriyle yatıyım mantığı felan değil bu ne biçim yorumlar okuyorum ben kimseye bağlanamıyorum sadece çabuk sıkılıyorum sadece iyisini bulana kadar herkesle konusup denemek istiyorum sanırım başta kendimi yanlış tanıttım

1|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• bekarken yap da evleninceye kadar hevesin geçsin bari... ama helal olsun sana şu soruyu gizlenmeden soracak kadar delikanlısın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bu dogru bir davranis degil biliyorsun. senin yapacagin en mantikli sey biriyle sevgili olduktan sonra sadece ona odaklanmak buda benim olsun o da benim olsun diye dusunur ve hirs yaparsan hem adin cikar hemde buradaki hoslanmadigin yorumlarin hepsini hayatinda yasatirlar sana. bence bir erkekten ayrilmadan baska bir erkekle goz temasina bile girmemelisin. sanirim yasin kucuk ama hirs yapmissin. guzelliginin ve disiliginin yeni farkina varan kizlarda bu dusunceler olur ama kendini frenlemezsen butun hayatinda sorun yasarsin.

0|0
    0|0
  • Dikkat et fa<zla takılma düşersin ... Sonra düşenin dostu olmaz ;) BİLİYOSUN düşene koyuyoalar her defasında onu da biliyosun ;) Şıp sewdi olma beklemede kal 1 kişiyi sew onun ol ;)

0|0
    0|0
    • Dikkat et fa<zla takılma düşersin ... Sonra düşenin dostu olmaz ;) BİLİYOSUN düşene koyuyoalar her defasında onu da biliyosun ;) Şıp sewdi olma beklemede kal 1 kişiyi sew onun ol ;)

• yorumlara acigim dedin o zaman en acisina bile katlancaksin gercekler acidir

• SAçını başını yolarız öyle kızın. dsjlfs

0|0
    0|0
  • böyle devm edersen sen evlenme kimseyle yakma kimsenin BAŞINI :D:d takılmaya devam et sıkılana kadar .. afferim sana

0|0
    0|0
  • Evlenirken büyük sorun olacaktır ancak tam manasıyla sevdiğin bir kişi çıkarsa karşına o müstesna o zaman ancak evlenebilirsin

0|0
    0|0
  • biraz kaba olcak kroların deği gbi kaşar gbi bir şeysin :d

1|0
    1|0
  • dünyadaki bütün tatları tatmak gerek ancak sen fazla sey istiyorsun elbet bir gun bir tatdan takılı kalırsın hosuna gider...meraklanma fazla ssadece hayatı yaşa

0|0
    0|0
  • madem böyle bir huyun var senin gibi düşünenlerle takıl kimseyi üzme erkek gibi düşünüyorum saçma her erkek senin gibi düşünmüyor

0|0
    0|0
  • Arayosa girersen kendine zarar verirsin hhhem adon cikar tm adam gibi birini buldum derken biri hakkinda kotu bisey fisildaar ne oldugunu bile anlamazsin... once sen adam ol ve tevekkul et ins. Senin gibi biri seni bulur

0|0
    0|0
  • En büyük bağ cinselliği içeren bağdır. Onu yaşarken de bir oraya bir buraya kayarsa gözün o zaman büyük bir derdin var demektir.

0|0
    0|0
  • Karşına sıkılmıcan hergün farklı yeni heyecanla sarılacağın biri çıkar ama şuanki durumun gerçekten normal değil bence :)

0|0
    0|0
  • Bu erkek gibi düşünmek mi oluyormuş ? Garip :S O zaman ben erkek değilim demek ki, senin bu mantığına göre.

0|0
    0|0
  • erkekler bolemı dusunuyomus

0|0
    0|0

• istanbuldamısın?

1|0
    0|1
  • aman sen kendine dikkat et de seni kullanmasinlar.

bilirsin erkler öyle seyler yapmaz :-)

0|0
    0|0
  • Her erkek boyle dusunmez.. bu istegini ypk etmen gerektigini biliyorsun.. telkin bir cozum olabilir

0|0
    0|0
  • vuhuu çapkın kız seni seni

0|0
    0|0
  • düşünme nolacak diye daha doymamışsın demekki, doyuma ulaşınca duygusala yönelirsin

0|0
    0|0
  • bu huyundan vazgeçmeye çalış. Allaha yalvar dua et ve kimseyle çıkma

0|0
    0|0
  • Evlenme

0|0
    0|0
  • sen git başka yere yazıl umumhane tarzı..

0|0
    0|0
  • sitede kimin eli kimin cebinde belirsiz. suraya bak. siteyi sadece birini götürmek icin kullananlara bak ya.

0|0
    0|0
  • erkekler bile senin gibi degil varsın sen düşün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne burcusun sen?

0|0
    0|0
  • Çapkın kız :D ama biri gelir bigün, bir aşık olursun bir aşık olursun ona, tek olsun istersin, masal bu ya çookkk erkekle çıktığından tanınmış kişi olursun ve senin prens seni bırakııpp gidebilir de dimi :/

0|0
    0|0
  • inşallah böyle bir uygulamaya geçmiyosundur her gün başka erkekle konuşup görüşsen adın çıkar çünkü :/

0|0
    0|0
  • kızı erkeği anlamam bu tarz test sürüşlerine karşıyım =D

0|0
    0|1
  • birgün gelir bundan da sıkılırsın:D

0|0
    0|0
  • dene biraz :)

0|0
    0|0
  • dene hepsini..arasından en iyiyisi seçç..seçmece bunlar seçmece..

0|0
    0|0
  • Yolun yol değil yollum.

0|0
    1|0
  • sana bişey diyim mi aynı beni tarif etmissin. biliyorum benmde amacım cinsellık degil ama cok sıkılıyorum bunalıyorum. bazen sevgilim oluyo severek baslıyorum sonra bir bahane arıyorum. bende takılıp zararsız zararsız konsayım istiyorum. maksat çapkınlık degil yani. benmde en buyuk korkum evlenecım insan. dusunsene sıkılmadan onu sevvebilecekmiyim ne yapacagım bilmiyorum. ya kör kütük aşık olmam lazım ya da hic evlenmememiz lazım. aynı benim gibisin canım. ama bunun en büyük ve tek nedeni henüz prensimizi bulamamamız ;) art niyet görmuyorum baska

0|0
    0|0
  • sende haklısın cnım hergun aynı pılav yenmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...