40 yasındaki bayanın 20 yaşındaki genç ile geçen 10 senesi

Gençler düşüncelerinizi merak ediyorum. 40 yaşındaki bir kadının 10 yaşında oğlu ve 3 yaşında bir kızı varken, kadın kocasından boşanıyor ve kadın kısa süre sonra 20 yaşında bir erkekle tanışarak, aynı evde çocukları ile yaşamaya başlıyorlar ve beraberlikleri 10 yıl sürüyor evlenmeden. 10 yıl boyunca çocuklar, anneleri ile sevgilisinin sevişme seslerine şahit oluyor. Böyle bir durum ile karşılaşsanız ne hissedersiniz, ne düşünürsünüz, ne yaparsınız?

0|0
79

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir toplumda boşanmış bir kadının nefes almasına bile izin vermezler,sen birde küçük birisiyle birde evlenmeden yaşamasından bahsediyorsun...İmkansız gibi bir şey bu olay zaten.

0|1
    0|0
    • Kadını ve çocuklarını çok ama çok iyi tanıyorum. Yaşanmış bir olay.

• Dediğiniz gibi özellikle oğlunun ( şu an 32 yaşında) olaydan çok etkilendiği kesin. Annesine karşı inanılmaz derecede agresif.

• Eğer çocuğun annesiyle birlikte olurken duyduğu kendi babası olsaydı yine psikolojik sorunlar oluşacaktı.Çünkü çocuklar ergenlik dönemine kadar bu durumu şiddet olarak algılıyor.Bu yüzden bu tarz ilişkiler mahremiyet içinde olmalı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne igrenc bir sey bu ya bu yapan anne olamaz ,yillarin acisini genc dost edinerekmi cikartiyor , o cocukta tecrübemi kazaniyor annesi olacak kadinda ? Ahlak , edep , kalmamis

0|1
    0|0
  • iğrenç yaaa.. öyle birine ben anne demem

0|1
    0|0
  • Olan çocuğa oluyor en çok üzüldüğüm bu

0|1
    0|0
  • tamamen iğrenç ve saçma bir durum

0|1
    0|0
  • sabah sabah cok mu arıosunuz böyle soruları arkadaş =S

0|0
    0|0
  • ne düşünelimki..canları öyle istemişse öyle yapmışlardır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Başından sonuna kadar yanlış. bu insanın hiç mi akrabası yok. boşanmış koca hiç mi utanmaz çocuklarını o duruma sokmaya yani o tarz olaylara şahit olmasına.

o kadının ayarında da üretim hatası var o kesin her şeyin başı kadın. insan çocugundan utanır benim annem olsa heralde sevgilisiyle beraber ikisinide temizlerdim,

onu da geçtim 20 yaşındaki insanda da mı akıl olmaz anne babası da mı yok bu çocuk elalemin karısıyla ne gezer diye.

Cinnetlik bir durum benim için.

Bu arada bu boşanan koca senmisin.? çünkü cocukların annesinin oglanla sevişme seslerine şahit oldugunu söyleemişsin. sen nasıl öğrendin.

0|1
    0|0
    • Çok yakından tanırım kadını ve çocuklarını. Ben eski kocası değilim. Kadın sadece arkadaşım. Yaşadıklarını bana anlattı zamanında. Özellikle oğlunun kendisine karşı son derece agresif olduğunu söyler bana. Kendisine o zaman sormuştum, seslerinizi duymuşlar mıdır diye, evet duymuşlardır, demişti bana.

• ilişkiye diyeceğim yokta işin içinde çocukların şahitliği kısmı çok kötü.

0|1
    0|0
  • Şimdi evlilik dışı yaşadığına mı saydırayım yoksa çocuklarını hiçe sayıp terbiyesizliklerine mi bilemedim ! Yaşın önemi yok yani. Aradan isterse 30 yaş farkı olsun, yeterki evlensin de helali olsun be !

1|1
    0|0
  • Çok hoş bir yaşantı tarzı değil. Ama maalesef böyle olaylar oluyor..

0|1
    0|0
  • Hangi film bu

0|1
    0|0
    • Film değil, gerçekten yaşanmış. Kadını ve çocuklarını çok iyi tanırım.

• bana ne, çocuklara acırım ama herkesin tuttuğu kendine diye düşünürüm..

0|0
    0|0
  • Kadınla o erkek ne olaki

o çocuklardan ne beklersin

topluma ahlaksız bireyler getirmiş oldunuz teşekkür ederim

Biz Türk ve müslüman insanlarız

0|0
    0|0
  • hayat onların hayatı elaleme ne bize düşmez saygı duymak lazım

0|0
    0|0
  • hepsini çeker vurur en sonda kendimi vururum..

böylece temizlenir bu dünta..

0|0
    1|1
Yükleniyor...