Babası istemıyor ama kızın tavrını çözemedım? ayrıldıkmı biz?

Çok sevdıgını soyluyor babası ıstemedıgını bile bile kendını bana kaptırdıgını söyledi. Geçen telefonda ağladı babam benle konusmuyor o cocukla ayrılmadan konusmam dıyormus. bana ara verelım dedı tamam dedım . benı ara dedı ıkı gun once aradık konustuk. dün yazmamaya basladı yıne konu acildi babana ayrıldıgımızı söyle en azından bılmesın ılıskımızı dedım oda tamam askım dedı . bana hiç yapmadıgı şeylerı yaptı yanı dün gece konusmadı ıyı geceler canım dedı uyudu. normalde gunaydın mesajı atardı atmadı :( çok uzuluyorum amacı ne ? :( ayrılamam yapamam dıyor ne yapcam bılmıyorum dıyordu onceden :(

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bence 1 hafta telefonu eline almazsın ki ayrıldığınıza inansın sende fazla trip atma veya üsteleme

0|0
    0|0
    • gunaydinsiz birgun mesaj atmazdi 1 hafta babasi konusmadigi halde benle hep ilgilenirdi.dun hersey degisti . Dun gece kotuyum diye en son ben mesaj attim simdi bile atmiyo

• hayir almadi. Iyi geceler canim dedi en son dun. Her gece sesli konusurduk dun direk bunu yazdi

• ondan mesaj gelene kadar atma elbet bir açıklaması vardır

Kızlar Ne Diyor 2

• babasının lafını dinliyor çok iyi bilirim ben bu durumu ama babasına kabullendirmesi lazım aslında, babası neden istemiyorki

0|0
    0|0
  • babasının istememesinin sebebi ırk demişsin hangi ırklardansınız ki ?

0|0
    0|0
    • ne farkeder? Ha turk ha cerkez ha kurt ha laz?

• babasinin annesi kürt ve babasi annesinin kurt oldugunu bile bile annesine dusman ne kadar sacma. Kontoru bitmedi kizds mesaj atmiyo dun ne konustu babasiyla kim bilir .

• anlamadım valla ama babasından korkuyodur ondandır

Erkekler Ne Diyor 1

• Bırakın şu aşk ayaklarını zamanı geldiğinde halinize güleceksiniz yapmayın ya :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...