Benim için dua eder misiniz?

Maddi durumumuz cok kötü. bırısı bana iş buldu temızlıkcı işi. gunluk 25 tl ye gelıyo. bugun tam 16.cı gunum oldu. maaşımın yarısnı aldım.15 gun daha calısırsam maasın dıger yarısınıda alcam ama bırının yerıne gecıcı surelıgıne calısıyorum heran gelebılır. neolur dua edın 15 gun daha gelmesınde maasın yarısınıda alaym..:(

Güncellemeler:
Hepınızden Allah razı olsun 1 ay dolmasını beklıcem dualarınız sayesınde patron kabul ettı :))

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Allah C.C. Rezak-ı Mutlak'dır seni yolda bırakmaz inan ben inandım durum nerden nereye geldi inanamazsın Allah inşallah Hayırlısını nasib eder senin adına

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Allah yardımcın olsun öncelikle. işkur a kaydınvar mı??

0|0
    0|0
  • Ölülerden korkar mısın? Bi iş var daa... mesela ben güvenemiyorum kendime... Ne işi olduğunu ögren mek istiyosan we olülerden korkmuyosan ekle konuşalım

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya ALLAH Yardımcın olsun dualarımız seninle.

0|0
    0|0
  • önce kendin azimli kararlı ve sebatlı ol. ALLAH a inan ve güven. hayatta ne kadar olumsuz yaşarsan yaşa Asla şükretmekten vaz geçem ve ihlasla ibadet ve dua et. emin olki çok zenginlerden bile daha huzurlu ve rahat olacaksın. ALLAH yardımcın olsun kardeş.

0|0
    0|0
  • Allah hakkında hayırlısı neyse onu versin..

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun, gönlune gore rahat huzurlu mutlu calısabılecegın bır iş nasıp etsın

0|0
    0|0
  • buraya bunu yazma nedenin yardım ise daha açıklayıcı şeyler yazmalısın eminim sana yardımcı olabilecek birileri vardır işin dua kısmına gelirsek kalbini rahat ve temiz tut ve elinden gelen gayreti göster allah yanında olacaktır emin ol.

0|0
    0|0
    • yardım dgl sadece dua etmelerı cok şükür dılencı dglm elımın akıyla alnımın beyazıyla calısıyorum

• Allah yardım etsin sana canım umarım düzelir

0|0
    0|0
  • inşallah yerıne gectıyın kısı de gelır sende kendıne daha ıyı bır iş bulursun umarım

0|0
    0|0
  • umarım dileğin gerçek olur...

0|0
    0|0
  • hımm duam seninle inşallah 15 gün sonunda tamamını alırısn ve sonra daha iyi bir iş bulursun kendine

0|0
    0|0
  • Umarım, guzel bır ıs bulursun.

0|0
    0|0
  • Çok ucuzmuş. Handi il orası, biz 100 TL veriyoruz

0|0
    0|0
    • sana nekadar veriyon diye soruldumu laf olsun diye konuşma haydari ne saçma sapan yorum ya kızın derdi ne sen neyden bahsediyon.100 lira veriyomuş eeee sonra nabalım yani.

• Sana giren çıkan nedir peki

• başka iş ara ya bir yandan.dua ile olmaz bu iş.bukadar muhtaç hissetme kendini çalıştığın yere

0|0
    0|0
  • temizlik şirketleri var..onlara başvursan..

devamlı ve sigortlalı çalıştırıyolar..

0|0
    0|0
  • Kıyamam lan.Başka iş bakıyomusun

0|0
    0|0
    • bakıyorum ama haftasonu acıkogretım derslerım var dıye pek almıyolar

• Haftaiçi çalışabileceğin bir iş bak

• inşallah daha iyileri olur imkanın varsa sağlığın yerindeyse başka işler de ara bence..bu işin bittikten sonra. hastanelere falan bak sekreter tarzı işler var memur gibiler aynı.bi bayan için güzel iş.

kreşlere bak ,evde çocuk bakabilirsin mesela..

0|0
    0|0
  • Kardeş yanlış anlamada kendimden utandım günlük iddaaya 150 tl basıyodum yatıyoda genelde.ALLAH yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Tek gunlugune temizlik isinde 100 tl den az veren yok ..nasil bir yerde calisiyosun guzel kardesim ?Duam seninlede olsun allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şaka yapıyorsun herhalde? Biz yarım günlüğünü 50'ye alıyoruz. Bedavaya çalıştığını farkında mısın

2|0
    1|0
  • İstanbul'da mı ikamet ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Rabbim yar ve yardımcın olsun ilk başta çok üzüldüm cidden ama çok ucuza ve beden gücü kullanarak çalışıyorsun tavsiyem en yakın zamanda işkura git iş başı eğitim proğramından faydalan maaşını işkur ödüüyor ayda600tl kaza sigortası yapıyor sana sen sadece gönderdiği işyerinde eğitim alacaksın muhtemelen ya bir sigorta işi ya da muhasebeci oluyor en azından kendini geliştirirsin iş sabihi 6 ay sonra senden memnunsa devamda edebilirsin hem meslek sahibi olursun

0|0
    0|0
  • ins allah kısmet eder o parayıda

0|0
    0|0
Yükleniyor...