Beyler ve bayanlar konudan anlayanlar?

Dümdüz bir karin istiyorum. Öncelikle kilolu değilim. Ve bel cevrem 60 cm kilomda 45 ama karnım biraz çıkık ve bundan rahatsız oluyorum dümdüz olmasını istiyorum. Haftada bir gün dansa gidiyorum ve her gün ip atlıyorum bunlara bakaraktan bana ne onerirsiniz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• mekik çekmeni öneririm

1|0
    0|0
    • Mekik yaparken aşırı zorlaniyorum diğer hareketlerde böyle olmuyor o çok zorluyor başka bir tavsiyen var mi

• zorlana zorlana olur zaten bu işler :D zorlanman iyiye işaret

En İyi Kız Görüşü

• Plates yap dümdüz bir karin icin mekik cek daha çok kardio hareketlere yoğunlaş vede protein agirlikli beslen süt yurta tavuk yogurt yulaf ezmesi falan ye :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Karın ve adonıs egzersızlerı yapman gerek hafıf agırlıklarla deriyi zorlamadan sıkılastırman gerekıyor uzun setler ama hafıf agırlıklr

1|0
    0|0
  • Hafif çıkık diyorsan kilon vardır. Öncelikle beslenme düzenini değiştirmen gerek. Düşük karbonhidratlı bir diyet yapman lazım. Dans edip ip atlamak güzel egzersizler ama yetmez. Onları yaparken yakarsın ama sonrası gelmez. Ama kas ağırlığın artarsa uyurken bile kalori harcarsın. 300 - 500 mekikle olmaz, ben sana söyleyim. Zaman ve motivasyon kaybı. Pilates veya yoga gibi tüm vücudunu koordineli bir şekilde çalıştırabileceğin sporlar lazım.

0|0
    0|0
  • boyun kaç

1|0
    0|0
  • yag orani azalt basit

0|0
    0|0
  • Belin nasıl 60 ya benim tek bacağım 58 geliyo 😃

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum ama kilolu geliyorum kendime karnım dümdüz olsa sıkıntı gidicek aslında

• Genç ve fit sitesinden ya da youtube a passion4profession yaz karın antrenmanlarina bak

• Yaptıkların yeterli biraz da mekik çek sıkılaşsın

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenme düzenli karın kası egzersizleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik cekersen o cikinti kasa donusur

0|0
    0|0
Yükleniyor...