Kilo verdim vucudum eskisi gibi canli değil?

8 Ayda 14 kilo verip 3/4 kilo gerizekali aldim yazin diyeti biraktim Şu an sadece beyaz ekmek yemiyip zararli icecekleri içmiyorum onun disinda abur cubur falan yiyorum artik hiç spor yapmamistim yazin 1 ay falan evde biseyler yaptim sonra biraktim Şu an fark ettim ki karnimi içime cekince bir garip duruyor sarkmis gibi degil o kadar kotu değil yani ama eskiden olduğu gibi canli değil yani ayrica 15 kilo daha vermem lazim nasil duzelcek bu? spor salonuna gitsem yazin 1 ay falan sonra evde ogrendiklerimi yapsam düzelir mi? ve zorlar mi beni nasil şeyler yapmam gerekir? koşu bandi falan ise yarar mi?

Güncellemeler:
*3/4 kilo geri aldim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kilo alıp verdikçe cilt deforme olabiliyor, normal.

0|0
    0|0
    • Düzelir mi

• Iyide normal kiloma dönüp kas yapsam bile fark edilcek mi duzgun gorunmuyucek mi

• net birşey diyemem, genel konuştum ben.

En İyi Kız Görüşü

• spor yapıp sıkılaşman lazm sarkman normal cnısı 8 kilo az bir kilo değil bayan için

0|0
    0|0
    • 8 değil 14 kilo 😄düzelir dimi vucudum yaşim daha küçük zaten ve çok değil sarkma hatta daha çok seliluti andiran bisey

• Koşu bandi yüzme ve bisiklet ise yarar mi yoksa spor salonuna mi gitsem 😕

• spor salonu dha iyi çünkü evde o istikrarı göstermiosun kendimden blyrm

Erkekler Ne Diyor 3

• aslında vücudunu sıkılaştırman lazım bu yemekle ılgılı degıl sporla ılıglı. biraz spor yap karın egzersızı vs.

0|0
    0|0
    • Onun icin sordum iste saçmalik yapip sporsuz kilo verdim sıkılaştırmak için spor yapsam düzelir dimi

• bende dıyorum bunu sorman cok hata hangi sporcu ya da spor yapan kişinin yağları var ya da derisi sarkmış? sen beni anlamıyorsun

• Spor yapan insanlarin böyle sorunlari yok diyorum ben yaparsam sporcular gibi agir yapmiyicam ayrica vücudu duzelmeyenletde oluyor bende de oyle mi olur diyorum ama yine anlasamiyicaz bence

• kas çalışmadan kafana göre yaparsan olur tabi

0|0
    0|0
  • Susuz çiçek canlımı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...