Mustafa Denizli'nin Galatasaray'daki son durumu nasıl olur sizce?

Galatasaray'da Burak Yılmaz'ın Çin'e satılması ve UEFA'dan gelebilecek men cezası Mustafa Denizli'nin, istifa etmesine sebep oldu. Dursun Özbek, Denizli'yi görevde kalması için güçlükle ikna etti.

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Mustafa Denizli imza atarken ben bu takıma hava getiririm, devre arasındada 4 transfer yaparım ve Şampiyonluğu alırım hevesiyle geldi ama Uefa vs derken kendisine verilen sözler tutulmadı. Adam bir taraftan haklı ama büyük hocalar kriz zamanlarındada takımı yönetebilmeliler. Mesala Lucescuya bakın, Ukranyada iç savaş çıktı oyuncuların çoğu kaçtı, kendi sahalarında maç bile yapamadılar ama adam yine pes etmedi kaldı ve başarılı oldu

Mustafa Denizli giderse üzülmem, gitse bundan daha kötü bir durumda olmayız zaten isteksiz bir adamı zorla tutmayıda doğru bulmuyorum.
    Bize şu anda Fatih Terim gibi Mustafa Denizli gibi bütçeyle başarı getiren hocalar değil, Lucescu gibi elindeki malzemeyi en iyi kullanan bir futbol dehası lazım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İtalyanlar ve onların istediği çöplükler ile takım bu hale getirildi.. Kimbilir ne kadar kara para aklandı Allah bilir.. Denizli de ketenpereye geldi,

1|0
    0|0
  • Nisan ayını işaret etmişti Nisan kehaneti falan diyordu ne oldu nisana? O imzayı atarak kendi rahatını kaybetti trt de oturarak para kazanıyordu

1|0
    0|0
  • valla gitse iyiydi ya..
    acıkcası.. yani pek bir katkıda bulunmadı
    baştan gelmese iyiydi
    Turgay Kerimoglu gelmeliydi
    Bülent Korkmaz ya da
    gençlere güvenmek lazım

1|0
    0|0
  • İstifa etmiş zaten ama yönetim ikna etmiş, başarısız bir sonuçtan sonra istifa edecektir. Bu günkü maçı ve avrupa kupası maçında başarısız olursa kesin istifa eder.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe ve Beşiktaş arkalarına bakacak her zaman diyordu... Bence onlar arkasına bakmalı çünkü sezonu 7-8. bitirebilirler... Para için kendini bitirdi...

1|0
    0|0
  • bize iyi gün hocaları lazım değil Ergin Ataman gibi gerekirse kendi maaşından fedakarlık yapacak çalıştırıcılar lazım istemiyosa gitsin hiç umrumda değil kendisi kaybeder. Ama sabreder bizi şampiyon yapar ilerde öyle bırakırsa çok şey kazanır.

1|0
    0|0
    • Galatasaray'ın şampiyonluk şansı zor gibi.

• Sabri'yle Hamit'de gitse güzel olur.

• sabrinin kalması lazım bence takımın ağabeyidir tamam kötü falan ama yedekte sabriden iyisini mi bulacaz.

• zamanında fenerbahçeyi uefaya şikayet ederken iyiydi... şimdi nasılmış bakalım ... iyi oluyor oh

1|0
    0|0
  • küme düşmessek iyi

1|0
    0|0
  • Hayırlısı kanka :D

1|0
    0|0
  • eğer gelecek sezon başında istediği adamları almazlarsa kesin gider

1|0
    0|0
  • Burak gs den gitti ya ölsemde gam yemem.

1|0
    0|0
  • sezon sonu yolcu

1|0
    0|0
  • Denizli sezon sonu gider. Galatasaray da iki yıl toparlanamaz.

1|0
    0|0
  • futbolla ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Ayrılır

0|0
    0|0
  • Pek düzgün olacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • O kadar parayı bana versinler. Tüm ligi çalıştırırım be :/