Cok koyu kırmızı chanel ve guerlaın ruj surdum mıllet nıye bakıyor?

yolda erkek once guerlaın kırmızı ruj ustune chanelın kırmızı rujunu surdum ama cok begendım kadın herkes bakıyor dudaklarım dolgundur soylemesı ayıp ama tum gordugum erkekler bakıyo bı de ben onlara bakınca hala bakmaya devam edıyolar once saısırıyolar sonra bakıyolar kadınlar da bakıyo sonra guluyolar erkekler nıye gulmuyo okuzun trene baktıgı gıbı bakmaya devam edıyorlar ? Ve dudaklarım ınce olsaydı bakarlar mıydı? Sorun nedır?

Ben kırmızı ruj surmeyı cok sevıyorum ve moda ve cok koyu da surerım 2 3 kat gecerım la mıllet modadan nıye anlamıyo:(

bana bakmasınlar ya:( hem de orta hallı tıpım var ne alakaya? Ben cıddı doruyorum cıddıyım dalga gecmeyın lutfen

Güncellemeler:
yaslı genc aıle babası karısı yanında erkekler falan hep baktı ya

kızlar da gulduler arkadasım ne alaka modadan bıhaber nesıl mıdır nedır bu!

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• koyu kırmızı ruja ben de bakarım, severim hele dudaklar dolgunsa...

0|0
    0|0
    • hoşuma gidiyor bakıyorum sana mı sorcam !

• ne yonden hosunuza gıdıyo ya ruj mu gormedın:s

• bayana bordo tonlarında ruju yakıştırıyorum çünkü...

Erkekler Ne Diyor 9

• abartmışsındır. Görmeden tanı koyamam ama belki seni kaşar gibi gösterdi belkide küçük gösteriyorsun küçücük kız badana gibi ruj sürmüş diye bakıyolar.. Bi sebebi vardır bakmalarının. Moda diye abartıya kaçma sen. Çıplak gezmek moda deseler kızlar moda diye çıplak gezicek valla... Biraz farklı olun

0|0
    0|0
    • nıye kasar olsun ya:( ruj harıcıncde dıger makyajlar bellı belırsız cok azdı bıle

• dudaklarım dolgun diyosun e bide ruju basarsan kaşar gibi duru yani.. Zaten ön planda olan dudakları dahada ön plana çıkartıyorsun.. Ayrıca hafif bir makyaj yaptıysan uyumlu olması adına hafif bir ruj sürersin.

• Soyundum erkekler bakıyo ama gülmüyo gibi bişey oldu bu..

0|0
    0|0
    • ya ne alakası var dudakla ya?!

• aşırı koyu ruj sürersen bakarlar :) sonuçta hergün gördükleri bir şey değil

0|0
    0|0
  • kırmızı ruj çekici gelir.şimdi tutupda abazanların onunden gecersen oyle kalırsın.sıkıntı yapma.

0|0
    0|0
  • Kırmızı sürmeyeceksin öyleyse

0|0
    0|0
  • siyahın içinde beyaz gibi düşün çok ilgi çekiyor birde ateş kırmızısı dudaklarda birleşince :)

0|0
    0|0
  • bugün bende sürdüm banada bakıyorlardı neden anlamadım :(

0|0
    0|0
  • Ocak ve temmuz pullarını yatırmışmısın dıye bakıyorlardır belki :)

0|0
    0|0
  • Dün akşam 6:30 7:30 arasında zincirlikuyu avcılar arası metrobüstemiydin ? :D tarif ettiğin gibi bir dudakla karşılştım hatta karşısında otrydm bnde baktım :D cok seksi geldi gözüme malesf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dişlerini kontrol ettin mi?

0|0
    0|0
  • Kırmızı çekicidir.

0|0
    0|0
  • dikkat çekmişsindir

0|0
    0|0
  • Belkide bulunduğun ortam kırmızı ruj sürmene müsait değildir.

0|1
    0|0
    • sokakta kırmızı ruj surulmez mı ? Sadece ozel gunlerde mı olmak zorunda!

• Soranın sana verdiği son cevaba reklamı kes diyesim geldi.

• Bu modeller böyle ablası :)

Yükleniyor...