Türkiye İsveç antalya maç bilet fiyatları hakkında?

maça gitmeyi düşünüyorum ibrahimoviç geliyormuş ama fiyatlar pahalı geldi ya kale arkası 100 açık tribün 150 maraton 200 lira!! altı üstü milli maç insanları soyup soğana çevirmenin bir manası yok daha önce milli maça giden var mı fiyatlar yine böylemiydi?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Oha lan Basketbolda bir kombine fiyatı o kadar artı futbol adına hiçbir zevk vermeyen milli takım için o bilet fiyatı düpedüz soygundur

0|1
    0|0
    • bencede öyle ama bizim millet alır hemen protesto yapalım vs yok. ingilterede almanyada bilet fiyatlarını taraftarlar protesto etti geçen hafta bu hafta fiyatları indirdiler. orada çerez parası fiyatlar insanların alım gücüne göre o halde bile protesto ediyorlar. fenerin lokomotiv moskova maç bilet fiyatlarına baktım şimdi 160 lira en ucuz bilet en pahalı 1960 lira!! kafayı yemiş bunlar resmen. bu paraları verip maça gidip eziyet çeken insanlar var helal olsun. ben kendime futbolsever diyorum ama asıl futbolsever tribüne giden taraftar :)

• kızlar futbolu fazla sevmiyor erkeklerde bir erkek soru sorduğu için haliyle cevap verme gereği duymuyor :D bir kız sormuş olsaydı bu soruyu en az 25 cevap olurdu şimdiye kadar :D ah bizim erkekler yok mu ahh!

• Haklısın vallahi Pembeliler bir hayli çok dikkat çekiyor sitede :D

Yükleniyor...