Göbek ve basen nasil erir tavsiyelerinizi bekliyorum :) ?

Gobek ve basen eritmek icin tavsiylerinizi bekliyorum uyguladiginiz ozel seyler var mi yardimci olursaniz sevinirm.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bilipte harekete geçmiyosun. Kıç büyütmeyle erimez onlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mekik çekmek işe yarıyor

0|0
    0|0
    • Mekik cekiyordm eskiden bir arastrma yaptm hicbi ise yaramiyo deri altina hitap ediyo diye okudum biraktm :(

• Ben mekik çekiyorum faydasını da görüyorum. Demek ki herkeste aynı etkiyi göstermiyor

Erkekler Ne Diyor 8

• squat + mekik bunların yanı sıra düzenli beslenme şeker 0 tuz 0 suyu bol iç 2 aya erir

0|0
    0|0
  • yürüyüş yaparak. Sağlıklı beslenerek eritebilirsin

0|0
    0|0
    • Ekmegi sekeri biraktm yemekleri yariya indirdm tatliyi biraktm cok az yiyorm. Bu havada yuruyus pek mumkun degilde spor salonu dusunuyorum

• özele gel

0|0
    0|0
  • Basen için spor salonuna gidip squad yapmalısın sıkılaştırır.. göbek içinde önce zayıflamak lazım diyetle sonra cardio

0|0
    0|0
  • Mekik :)

0|0
    0|0
  • spor yaparsan erir :)

0|0
    0|0
  • Valla ben de çok kilo aldım ama kısa zamanda 12 kilo verdim göbeği erittim çoğunu şimdi yaza baklava ile girmenin hesaplarını yapıyorum. Diyet ve spor ama her şeyden yiyorum canım ne isterse. Spor olarak da mekik çekiyorum :-) Yazın bisiklete biniyorum :-)

0|0
    0|0
    • Super ya bende 10 kilo kadar vermeliym mekik cidden ise yariyosa yeniden baslayaym

• Yaramaz mı saçmalama kesinlikle yarar

• Az yee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bulursan çözümünü bana da haber ver tatlım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...