Zayıflamak için neler yapmalıyım nasıl program uygulamalıyım? Çok kilolu olup zayıflayan var mı?

19 yasında 176. Boy 98 kiloyum ilaç kullandığım ve düzensiz beslendiğim için kilo aldım.106 kiloydum şimdi 98 kiloyum tuzu şekeri Hayatımdan çıkararak bu kadar zayıfladım. kendime hedef koydum 78 kiloya inmek istiyorum bunu başarabilirsem daha da Zayıflamak istiyorum. Sevgilimin ablası gibi duruyorum yaşımdan çok büyük gösteriyorum kilolu olduğum için istediğimi de alıp giyemiyorum resmen teyze kıyafetleri giyiyorum.. Ve buna artık son vermek istiyorum pazartesi okulum başlıyor aynı zamanda spor salonu bulup spora başlayacağım.. Yaza kadar 20 kilo verebilir miyim? Bu benim için yeterli olmayacak ama değişim olur mu? Benim gibi kilolu olup zayıflayan var mı ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz bana?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kolyı bırktım 11 kilo veredim

1|0
    0|0
  • dostum bana mesaj at bende senin gibiydim bende kilolu ve etrafımdan olumsuz tepkiler alıyordum şimdi fitnesste kas yapıyorum mesaj at bilgilendirim seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelikle seker tuzu yaglı hamurlu seylerı bırak spor yapmasan bıle hareket et o bıle yeter sakın ac bırakma kılodan değil kastan verırsın buda zarardır yavas verkı vucudun sarkmasın bende okudugum ıle gıdınce ılk ısım sebzelı beslenme ve haslanma yontemlerı ıle baslıcam ara ogunler koyucam meyve yıyecegım su ıcecegım kendıme bır takvım olusturup her haftanın sonuna kendıme odul koyacagım azımle hersey olur :)

1|0
    0|0
    • Yurtta kaldığım için ne çıkarsa onu yiyorum haliyle sen kaç kilosun

• Teşekkür ederim indirecem 7 dk da egzersiz var onu indirmiştim sende bir bak istersen

• tamam tesekkur ederım

Yükleniyor...