Erkekler bu kadar ?

erkekler diyip genelleme yapmıyorum.ama bazılarınız bu kadr sorumsuz olmayı nasl becerıyosunuz.

yontulmamıs odun gıbısınız bazılarınız ! yemın ederım hayret edıyorum.

kızları anlamadınz ve hıcbı zaman anlamıcaksınız sız bazıları.dimi.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• erkeklerin ve kadınların hayatı farklıdır bakış acılarıda dogada yeride ayrıcır sizi çözmeye çalışmak zor oluyor ne zaman ne yapacagınız ya da o olayın altından ne çıkacagı belli olmuyor ki siz ne zaman şeytanlıgı bırakırsanız erkeklerin sizi anlaması daha kolay olacaktır

0|0
    1|0
  • Yani şöyle bir şey var benim gözlemlediğim kadarıyla, erkekler de aşk acısı çekiyorla hayatlarında bir dönem ve ondan sonra dertleşip arkadaşlarıyla, bir karar alıyorlar teselli esnasında ya da tek başlarına. Bundan sonra sallamayacağım, sorumsuz olacağım tabirine yakın veya eşit kararlar alıyorlar. Taa ki niyetler ciddi olmaya başlayana kadar.

1|0
    0|0
  • anlama konusunda haklısınız.anlamak için ömürlük sevmek gerekir

1|0
    0|0
  • bazılarınız ..

0|0
    1|0
  • Katılmıyore.

0|0
    1|0
  • İyi güzel. Anlat o zaman siz kadınlar ne bekliyorsunuz ve bunu nasıl belirtiyorsunuz ancak bizler anlayamıyoruz karşılık vermiyoruz vs vs.

0|0
    1|0
  • Bende öyleyim. Gurur duymuyorum , keyfi olmayan insan başka dertler içindedir :)

Ne yapacağını bilemez , anlamak , kucaklamak gerekir

1|0
    1|0
  • sizi bazılarımız değil hiç bir erkek anlamıyo o kısmı yalnış yazmışsın :D

0|1
    1|0
  • aynen uzerıme alındım boyle gıder bu ısler

0|0
    1|0
  • Bugün nedense hep komik sorular soruluyor.

0|0
    1|0
  • :D evet anlamayacağız :D

0|0
    1|0
  • sıkıntınız nedir ? anlatında yardımcı olalım .nedir sizi üzen bu kadar .

0|0
    0|0
  • biz psikologmuyuz anlamak zorundada değiliz anlaşmak zorundada tencere yuvarlanır kapağını bulur sen niye dert ediyorsun anlamadım

0|0
    0|0
  • sen en son evlenmiyo muydun.

0|0
    0|0
  • Pire için yorgan yakılmaz.. Bazıları anlamıyordur evet ama bazılarınında nice sorunlar yüklüdür sırtında.

0|0
    1|0
    • bn genelleme yapmadım yakmadım yorganı falan

• ay cok sagol ya. sen hak vermesen o napardı

• Yaklaşık 5 dakikamı çaldın oysa yardımcı olabileceğim bir insan olsaydın feda olsun derdim ama bu kadarı yeterli senin için şimdi o saçma hayatına dön çocuk :(

Kızlar Ne Diyor 2

• :))) Bazi erkeklerde bu olan ustu beceri bir marifet ;) Kendilerini zorlamiyorlar bile oyle olmaya dogustan olan bir yetenek diyebilirsin. Sonrada neden kizlar kompleks varliklar diye soru sorarlar. Kizlari anlamak zor ama imkansiz degil yani biraz gayret azim hepsi bu ;P

1|0
    0|0
    • onların gayretı ancak aldatmaya ona buna yeter anlamk ıcın cabalamazlar.

• haykır. helal... link

1|0
    0|0
Yükleniyor...