Galatasaraylılar bu sene beşiktaşı niye tutuyor?

Galatasaraylılar bu sene beşiktaşı tutuyor beşiktaşın şampiyon olmasını istiyor neden sizce?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Beşiktaşin kimsenin desteğine ihtiyacı yok , fakat spor kamuoyu genel olarak Beşiktaşı n hak ettiğini görüyor

1|0
    0|0
    • Aynen canım beşiktaş eskiden de teki şimdide tek

• Cunku turkiyede fb ve gs kendisi sampiyon olamama ihtimali olunca diyorki kardes takim bjk sampiyon olsun fb/gs olmasin. Cok duydum bunu cevremdeki arkadaslardan bjk. bizim kardes takim diye. NE ARA KARDES OLDUK :) futbol sadece zevk icin izledigim bir spordur kimsenin kalbini kirmam boyle sacma bisey icinde tartismam. Ama bu tip sozleride kulak ardi edemiyor insan :)

0|0
    0|0
  • Ben kendi adima söyleyim. besiktasi fenerbahceye göre daha cok severiz kendimize daha yakin buluruz' ayrica Şu an baskaniyla futboluyla teknikdirektoruyle taraftariyla sampiyonlugu hak eden takim besiktasdir bence. tüm bunlara ragmen fenerbahce sampiyon olursada tebrik ederiz ama sevinmeyiz.

0|0
    0|0
  • Ben çevremde Beşiktaşı destekleyen Galatasaraylı görmedim hiç. Ben de Galatasaraylıyım ve Beşiktaşı desteklemiyorum. Size şerefli 3. lükler yaraşır

0|0
    0|0
    • Şerefli üçüncülük dalga geçilecek bir şey değil anlayana ama şereften anlamayan bazı kulüpler ver onlar anlamaz

• İste bende onu diyorum anlamadığın için bu yorumu yapma

• Anlamadım demedim ki alınmadım dedim.

• Galatasaraylı olarak söyleyeyim Şu an gs şampiuonluğu hiç hakeymiyor oynadık oyun belli beşiktaş hakkını veriyor adamlar işlerini gerçekten iyi yapıyorlar.. yani hakkını veren bjk şampiyonluk hakkı olanda bjk.. haklıya hakkını vericen..

0|0
    0|0
    • Kim iyi kim kötü değil beşiktaş fener akhisar konya gibi takımlar bu puana kadar geldiyse hakkıyla kadro kalitesi farkıyla gelmiştir şimdi bu iyi diye bu kazansın kafası değil nedeni tam olarak ne diye sordum kimse rakibi iyi diye tutmaz

• Rakip olabilir niye adamların hakkını yiyelimki.. benim düşüncem bu kimse diye net konuşmuşsun ama demekki tutanlarda varmış.. insanları kendin gbi yrumlama senden farklı düşünüyor olabiliriz dmi ama..

• Pek sanmıyorum galatasaray taraftarı itiraf etti zaten 4. yıldız fenerbahçenin olmasın diye beşiktaşı tutuyoruz dediler bu sözden sonra başka söze gerek yok

• yok öyle bişey kim diyo

0|0
    0|0
  • fener olmasında mantığı :)

0|0
    0|0
  • Hem fenevlileri sevmiyoruz. Hem de 4. yıldızı almalarını istemiyoruz.. açık değil mi :)

0|0
    0|0
    • Aynen 4 yıldızı alırsa bizim 4 yıldızımız var diyemiyeceksiniz o avuntuda elinizden alınır

• ahahahahah :)) avuntu mu.. Türkiye'nin en iyi futbol takımıyız her kuluvarda... komikmiş yorumun :p

• Fener ezeli rakip cinku fener olacana besiktas ilsun sampiyon

0|0
    0|0
    • İşte aradığım cevap ben bu cevabı bekliyordum teşekkürler 😂😂

• 😄 hahaha

• İtiraf ettin açık açık söyledin helal olsun 😊

• Tutmuyor

0|0
    0|0
  • şampiyon fener olacak

0|0
    0|0
  • Iste sonra diyeceklwr biz sizi tuttuk dahilin laa ihtiyacimiz yok herkes kendi seyini tutsun demi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünkü Beşiktaş esaslı takım. Biz şampiyon olamayacaksak Beşiktaş olsun.

0|0
    0|0
  • Fener düsmanligindandir

0|1
    0|0
  • Beşiktaş Aşktır

0|0
    0|0
  • Ne Beşiktaşı ulan.

0|0
    0|0
  • Yanlış bilgi Galatasaraylıyım ve öyle bir durum yok :)

0|0
    0|0
  • Cunku kardes takim sayiliriz

0|0
    0|0
    • Hangi takımlısın

• Besiktas

• Kesin öyledir kesin beşiktaşı yazarken bile yanlış yazdın 😁

Yükleniyor...