Aynı işyeri ve ya aynı sınıf?

günün önemli kısmını beraber geçirdiğiniz( aynı sınıfta veya aynı iş yerinde) kişiyle flört etmeye sıcak bakarmısınız yoksa bu iş yürümez deyip ilişkiden kaçarmısınız

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynı ortamda olduğun için kontrol edebilirsin hal ve hareketlerine bakabilirsin bence iyi birşey ama sonuna kadar götürürsen

0|0
    0|0
    • evet dediğin gibi öyle bir avantajı var. yalnız sürekli yanyana oldun mu bir yerden sonra sıkılmaz mısın

• anladım,saol

• önemli değil

Kızlar Ne Diyor 2

• kaçıyorum.o risk beni aşar.

0|0
    0|0
    • neden risktir sence mesela?

• diğer insanlara daha az vakit ayırarak onlarla ilişkilerini aksatıyorsun, ayrılık halinde gerçekten insanlarda iyi izlenim oluşmuyor kolay kolay.

bir de insanlar özel yaşamına bir nebze göz aşinası olduğundan kolay yargılıyor sonraki ilişkilerin için de bir çeşit sorun oluşturabiliyor.

• Aynı iş yerinde flört ettik şimdi sevgiliyiz :)

0|0
    0|0
    • sürekli irtibat halindemisiniz,yani iş yerinde sıksık bir arada mı bulunuyorsunuz yoksa ayrı

• iyi bir uyumunuz varmış.ben de aynı işyerinde çalışan bir kızdan hoşlandım ve kendisine açıldım. aynı iş yerinde uyumsuz olacağımızı huzurumuzun kaçacağını bahane etti.o yüzden sordum acaba bayanlar bu duruma nasıl bakıyor diye.teşekkür ederim yorumun için

• Önemli değil ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Uyum her insanla sağlanmıyor, flört olabilir bunda herhangi bir sıkıntı olmaz, önemli olan mutlu olduğun kişinin yanında olabilmektir.

0|0
    0|0
  • Pek sıcak bakılmaz genelde düşünsene kötü bir şekilde ayrıldınız ve aynı yerde hergün birbirinizi görüyosunuz insana koyar yani farklı sınıflara yönel bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...