Spor salonu yeni başlayanlar?

merhaba spor salonuna yeni başladım daha önce vücut geliştirme deneyimim yok antrenör hergün gelebilirsin dedi dün bütün vücut çalıştık şimdi göğüs ve karın kısmında ağrı var gitsem de hareketleri yapamam gibi sizce hergün gitmeli miyim yoksa haftanın 3-4 günü gitsem yeter mi?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• ağrı olması normal. başlarda 1er gün arayla git sonra hergün

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yeni başladı isen haftada 3 idealdır antrenorun bir mok bilmiyomuş bunuda gördük hergün gidersen kasların dinlenemez o zamanda gelişim olmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence yeterli. her gün gitmenin sana bir faydası olmaz arada boşluk olmalı.

0|1
    0|0
  • Haftada 3-4 kez yeterli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir gün arayla

0|1
    0|0
  • Dostum ben de birebir seninle aynıym. 3 gün oldu daha. 2 gün peşpeşe gittim sonra 1 gün ara verip 3. Güne gittim. İlk 10 gün öyle ağrılı geçer dedi bana da. Daha sonra normale döner.

0|1
    0|0
  • Sporo gitmelisin hamamlık ağrıları Şu an yaptkca gecer o ama ger gün gelme kasların dinlenmesi lzm yoksa kas yıkımı meydana gelebilir

0|1
    0|0
  • 2 günde bir git hergün gidersen vucut belli bir yerden sonra açık vermeye başlar. bende ilk yazıldıgım zaman 1 ay hergün gitmiştim çapraz baglarım kopuyodu nerdeyse haftada 3 gün git yeter

0|1
    0|0
  • Bütün vücut deme. Genel ağırlık çalıştık ye. Vücudun ham olduğu için yağ ve et kesmişsin. Mola verirsen o ağrı hep olacak

0|1
    0|0
  • ağrı olması iyi gelişme demek.

0|0
    0|0
  • Eğer hergün gidersen overtraining dediğimiz olay olur ve gelisemezsin birer gün ara ile git

0|0
    0|0
  • haftada 4 günden az gitme bence

0|0
    0|0
  • Ben kick box yaparken antremanlar bir gün araylaydı.
    Pazartesi çarşamba cuma gitmeni öneririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...