Zayiflamiyorum. Ne yapmaliyim?

Kilo veremiyorum yardim eder misiniz ne yapmam gerek

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çevrende senin gibi bir sürü kilo sorunu olan akraba veya komşu olduğuna eminim onlarda kurtulmak istiyorlardır fakat yoldaş olmadığı için veya bir birini gazlayan biri olmadığı için eriniyor veya yapmıyorlardır. Bir tane böyle birini bul :)) sonra sabahları bir şey yemeden yürüyüşe çıkın ama sakın yemeyin bir şey su serbest. Nedeni sabah kalktığında vucudunda protein değeri 0 karbonhidrat 0 olur vucud bunları yakamadığı için mecbur yağlardan yakar bunu yap hava iyi olduğu zamanlarda aksatmadan yap ve akşam saat 5 den sonra kesinlikle bir şey yeme özellikle aç karnına yat sonuçları görürsün zaten.

0|0
    0|0
    • Ben manken gibi olmak istiyorum Göbeğim ve basenim var bacaklarim kalbin boyum olsa duruyor ne yapmaliyim

• - altına yorum yazdığın metini oku

En İyi Kız Görüşü

• Gunluk kalori ihtiyacindan 700 kalori kiz nasil hesaplicam diyosan eger internetten ogrenebilirsin. SABAH: bir dilim tam bugday ekmegi 1 haslanmis yumurta domates salatalik OGLEN:1 kase yogurt 2 porsiyon meyve AKSAM:az yagli mercimek corbasi salata ve 2 dilim tam bugday ekmegi (yada haslanmis tavuk 150 gr ya da orta porsiyon kepekli makarna ya da bezelya vs vs ) AKSAMUSTU:1 avuc leblebi ve 1 porsiyon meyve toplamda 1000 kaloriyi gecmesin bide spor yaptinmi sahane insallah yardimci olmusumdur ben bu diyetle 4 ayda 13 kilo vermistim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kalıplaşmış olan şeyleri denemek dışında, kafana göre bir yöntem yapmamanı öneririm. amatörce yapılanlardan çok hayır gelmiyor çünkü. profesyonel yardım almak, spor salonlarına gitmek profesyonelce işlemler yapmak gerek. biraz paraya kıymak, paranın boğazını sıkmak gerek ki birşeyler elde edebilesin. amatörce yapılınca yarım yarım işler oluyor, abuk sabuk hareket oluyor, saçma sapan durumler meydana geliyor. en iyisi bir yerden başla, azimli, kararlı, hırsı biriysen uzun bir süreçten sonra ideal formu yakalarsın fakat, o formu yakaladın'da asıl mevzu o formu korumakta. koruyamazsan yine eski haline gelirsin. korumakta zor iş arkadaş, yaptın iyi güzel zayıfladın ama onu koruyamadıktan sonra zayıflasan ne fayda? ayrıca, hastalanmamak içinde meyve tüketilmeli, sporu bırakmamalı tamam zayıfladık bitti dememk gerek, spora devam edilmeli. eğer diyete başlandıysa aksatılmamalı, baya uzun bir iş bu yani.

0|0
    0|0
  • Bu saatte bunu düşünememşimdi

0|0
    0|0
  • spor yap tosuncuk.

0|0
    0|0
  • yeme

0|0
    0|0
  • Günde 5 öğün yesem bile karnını doyurmadan kalk eğer işe yaramıyorsa kan grubuna göre beslenme şekilleri var onu dene

0|0
    0|0
  • L-carnitine

0|0
    0|0
  • Hareket etmelisin

0|0
    0|0
  • Bol su iç. Akşamları özellikle yoğurt ye. Yapabiliyorsan yürüyüş yap.

0|0
    0|0
  • zaten gizlisin kilonu söylermisin?

0|0
    0|0
    • 1.72 boy 72 kilo

• profilime bak özelden yaz bana arkdaşım

• @son_terapist kim olduğumu biliyosun zaten önceki hesabı sildim mesajlarımı umarım görürsün Şu an yeni açtım bunu sırf sana yazmak için ama ne yazık ki mesaj atamıyorum mutlaka bana ulaşmalısın kötü şeyler oluyo biliyosun acil olmasa böyle bir şekilde buraya yazmam

• Citos kola hamburger gibi şeylerden uzak durarak

0|0
    0|0
  • boy klo kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Napayim? yag mi cekeyim vucudundan?

0|0
    0|0
  • Zayiflamak kilo vermekmidir kilondan gidip ama vucut yagin durup kasindan kaybettikten sonra ne anlami var kilonun dusmesi anlamadim once bir arastirin bunlari sonra burdan yardim isteyin bukadar bilgisizlik pes

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Yemek yemeyi azaltrsan verebilirsin kuzum sana motivasyon verebilirim 😍😘

0|1
    0|0
    • Ben manken gibi olmak istiyorum Göbeğim ve basenim var bacaklarim kalbin boyum olsa duruyor ne yapmaliyim

• spor

0|0
    0|0
  • Az yi

0|0
    0|0
Yükleniyor...