Bu göbek ne kadar surede erir arkadaslar?

Bu göbek ne kadar surede erir arkadaslar ?

167 boy 75 kilo ve kocaman bir göbek nasıl eritirim ne kadar sürer biraz motivasyona ihtiyacım var yardim pls

0|1
30|62

En İyi Erkek Görüşü

• Çevrende senin gibi bir sürü kilo sorunu olan akraba veya komşu olduğuna eminim onlarda kurtulmak istiyorlardır fakat yoldaş olmadığı için veya bir birini gazlayan biri olmadığı için eriniyor veya yapmıyorlardır. Bir tane böyle birini bul :)) sonra sabahları bir şey yemeden yürüyüşe çıkın ama sakın yemeyin bir şey su serbest. Nedeni sabah kalktığında vucudunda protein değeri 0 karbonhidrat 0 olur vucud bunları yakamadığı için mecbur yağlardan yakar bunu yap hava iyi olduğu zamanlarda aksatmadan yap ve akşam saat 5 den sonra kesinlikle bir şey yeme özellikle aç karnına yat sonuçları görürsün zaten.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 61

• 5|3
    0|0
  • Arkadaşım birincisi internetteki saçma sapan diyetlere sakın bulaşma.

Yağları eritmenin iki yolu var. Bunlardan biri gıdadan kısıp aç kalarak zayıflamaktır ki hem başarı oranı uzun vadede çok düşüktür hem de sağlığınla oynamak demektir. ikincisi ise beslenmeyi düzene sokup harcadığın enerji miktarını arttırmaktır.

Öncelikle sakın aç kalma, vücuda ne kadar az enerji verirsen metabolizma hızın o kadar düşer ve vücut aldığı enerjiyi depolamaya çalışır.(Açlık durumuna verilen doğal bir tepkidir)

Yürüyüş ile başlayıp yavaş yavaş, aniden abartıp kendini zorlamadan egzersize başla.

Tüm basit şekerleri kes. 3-5 gün elin ayağın titrer sonra kendine gelirsin. Çikolata, şeker, gazlı içecekler vb. basit şeker içeren ürünlerden uzak dur.

Sakın yağı kesme, yağ tüketimini arttırıp günlük enerjinin önemli bölümünü buradan almaya bak. Hayvansal proteini de abartmadan günlük olarak besininde bulundur. Sebze tüketmeye dikkat et.

Sonrası spor, egzersiz. Bu olmadan kilo verilmez.

Bir de bundan önce doktora görün. Karaciğer yaplanması var mı, şeker seviyen nedir, insülin direncin var mı karaciğer enzimlerin ve trioid hormonların ne durumdabir baksınlar.

Dediğim şekilde kilo verirsen bir daha kolay kolay almazsın. Eğer saçma sapan önerilere bakıp aç kalarak diyet yaparsan hem o diyeti devam ettiremezsin, hem kilo versen bile yeniden alma ihtimalin çok çok yüksek olur. Egzersiz ile bahsettiğim beslenme rejimini devam ettirirsen hem kilo verirsin, hem sağlıklı olursun, hem bu beslenme ve yaşam şeklini devam ettirmek kolaydır hem de o kiloları bir daha alma ihtimalin çok düşüktür. ;)

0|0
    0|0
  • Herhangi bir sağlık problemin yoksa (bkz. kortizol kullanımını gerektirenler, şeker hastalığı, tiroid vb.) çok da sorun değil 7-8 kilo versen yeterli onu da 1-1,5 ayda verebilirsin. Kızartma yemekten uzak dur, beyaz un, şeker yok. çok tuzlu yiyip bol su içiyorsan, vücudun su tutuyor da olabilir. Bu durumda da biraz fesleğen tüketmeni önerebilirim. Ama gayet tatlı göründüğünü de ilave etmem gerek, tombişlere karşı bir ilgim var galiba. :D

1|0
    0|0
  • Sen yeterki iste elbet erir elbet istediğin gibi olur bence öncelikle kulağını kapat hayatında bir şey becerememiş insanlar zayıf insanlar (karakter) çıkacaktır karşına dalga geçecek ya yorma kendini olmaz diyecekler dir ben ne hatunlar ne adam lar gördüm aşırı yağlanma olan ama hepsi başarılı oldu neyse spor yap ama tek başına değil grup sporlarına katıl benim tavsiyem zumba olur sağlam kalori yakarsın zumba hocana danış sana diyet listesi verecek tir ona harfiyen uy biraz da sabırla olur bu iş yeterki iste sen

0|0
    0|0
  • buhuuu kocaman *-* ^o^

en az 4 ay diyorum,
    düzenli spor
    ve dengeli beslenme ile.

kısaca toton rahat yüzü görmeyecek ve az yicen :DD

1|0
    0|0
  • Kahvede okey oynamaktan hey maşallah... m 5 ayda hallederiz

3|0
    0|0
    • 5 ay mı :(

• okey mantıklı

• Biz mantık adamıyiz taktikler bitmez

• günde 250 mekik çek 3 km den fazla yol yürü bisiklet kullan ve sadece proteinle beslen 6 ay içinde fit olursun ;)

2|0
    0|0
  • o erimez abla sen onu okula yazdır büyür o

3|1
    0|0
  • Benmkisinden fazlaymış çok kötü ben 74 kiloyum 1.62 boyum var yani 12 kilo fazlam var ama bu kadar göbeğim yok çok şükür. Canım çıkıyor tekvandoda eritecem inşallah. Sen önce bir dahiliyeye seni diyetisyene yönlendirsinler sonra, diyeti düzenli uygula ve fitneste hep yağ eritme üzerine yoğunlaş.

0|0
    0|0
    • Bizim kızların çoğunluğu böyle ama diğer Türk ülkelerin kızları böyle değil. Neden bu kadar midenize düşkünsünüz böyle? Allahım sen benden uzak eyle. Erkeğin göbeklisi makbül olduğu halde dahi ben rahat edemem bu göbekle gerekirse mekik yapmaktan karnıma zedelerim ama eritene kadar pes etmem. Her gün 130 mekik yapıyorum adam gibi karnım ağrıya ağrıya.

• Kızım bu ne hal böyle sakası yok bu işin diyetisyene git spor yap bide sen anne olacan ilerde ayrıca senin 7 kg fazlan olamaz yeme bizi şimdi tartı bozuktur pili bitiyodur eksik tartıyodur

• 2 senede anca erir

0|0
    0|0
  • Oturduğun yerden erimez bu kesin. Diyet yap + spor yap. :)

1|0
    0|0
  • Sudyenin güzelmiş

0|0
    0|0
  • Abbaaaaaawww kapat kapat o göbek seni eritir

1|0
    0|0
  • burdan 3 tane göbek cıkar lan

0|0
    0|0
  • bnde senın gibiydim 97 kıloydum seker tuz un karboıtratı kes bı dıyetısyene gıd bol su tuket tuzdan uzakdur sekerden atlıdan duzelnlı kahvaltı yap aksam yemegınıde 5 ten soran yeme 8 den soranda hıc bısey yeme ama bı dıyetısyene gıd böylede gayet tatli durmus bazısına yakısır derler ya mesela senın ynaalr cirkin durmuyo gayet tatlı bı göbüş var rahatsız oluosan bı dıyetısye gıd burdaılerın sana guzel bı dıyet lıstesı yapr zaten uyrsan 3 ayda 10 kılo versın

0|0
    0|0
  • kaça gidiyo

1|0
    0|0
  • olm ne enteresan bir siteymiş bura ya koptum ya aksjdhjkas... ilk baştan nasılımm lara gülüyodum...

neyse cevap verelim düzenli uzun yürüyüş + mekik ve sıfır hamur işi ve alkol... istikrarına göre yazın ilk döneminde 65 kilo olursun..

0|0
    0|0
  • Düzenli spor yapıp yediğine içtiğine dikkat edersen 5 ay kadar sürer.

0|0
    0|0
  • Karbonhidratlardan uzak bol sebze ve protein destekli bir diyet düzgün ara öğün takviyeleri bol yeşil çay üstüne biraz spor ile sonuç alabilirsin

%70 Diyet %30 spor.

0|0
    0|0
  • Verilir be
    Ekmek tuz şekeri bırak
    IM kansız degil

1|0
    0|0
  • hamilesin sandım bir an makara yapıyosun

0|0
    0|0
  • bu göbek erimez

0|0
    0|0
  • Ohaaaaa acil spor yap hergun iki saat yuru bes ay sonra 15 kilo verirsin ekmek fazla yeme sekerli bisey yeme bide

0|0
    0|0
  • Hamile gibisin

0|0
    0|0
  • Bu kilo için spor şart ayrıca akşam 18:00den sonra yemek yememelisin. Ve kalorisi çok olan degil kalorisi az olan yiyeceklere yanı bitkisel yiyeceklere yönelmelisin. Tabi daha yapacağım şeyleri saymak isterim

0|0
    0|0
  • Asla olumsuz olma.
    1- karatayin mutfağını bil karatu tipi iki öğün baslen.
    2- spor salonu olmasada evde yap sporu. you tubedan yüzlerce video yardım alabilirsin
    3-hersey birden olmaz en az 6 ayda ve sıkı bir disiplinle gider o gobek

0|0
    0|0
  • İşin zor Kanki seni motive etmek lazım. ama nasıl yapcaz bunu

0|0
    0|0
  • 6 ay filan surer

0|0
    0|0
  • azimliysen yaza kadar halledersin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 29

• az ye az :D

1|1
    0|0
  • erimez o beybisi napcen sen şimdi :D

1|0
    0|0
    • ben bilmiyorum canım ya çikolatadan vazgeçsem herşey çözülcekte

• hamile gibi duruyor.. karın çatlamış öncelikle karnın için mother bee gibi bir krem var onu al çatlaklarına iyi gelir...

0|2
    0|0
  • Sutyeni yanlislikla göbeğine mi taktin :D O iz ne ya.

1|2
    0|0
    • don lastiğimin izidir töbe ya

• valla ben yaptım yaptım hep gerı aldım hem pko hem seker var bende ben bıraktım zamanla gıder dıe o gunu beklıom :D

0|0
    0|0
  • süy kahve tarçın içilen bir zayıflama var onu deniycem sende dene

0|0
    0|0
  • sağlıklı bir şekilde olsun istiyorsan en kısa 3-4 ayda ancak.

0|0
    0|0
  • sehpa niyetine maşallah.

0|1
    0|0
  • hic bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Zor o

0|0
    0|0
  • Kardiyo şart bunun için bol su içmen lazım çünkü yağlar su da Parçalanır mekik çek birde sıkılaştırıcı krem kullan

0|1
    0|0
  • sağlıklı beslenme ve sporla 1 yıla halledersin.

0|0
    0|0
  • Hamilesin?

0|0
    0|0
  • 3 ay sıkı bir diyet ve egzersiz

0|0
    0|0
  • Ben 160 boyundayım 74 kiloyum bu kadar şişman görünmüyorum kızım sen napıyosun? Youtube da bununla ilgili bir sürü video var onları her gün uygularsan gider

0|0
    0|0
  • hamilemisin

0|1
    0|0
  • Sadece yağ yakıcı değil aynı, zamanda sıkılaştırıcı egzersizler de yap

0|0
    0|0
  • Biz nerden bilelim ablacim

0|0
    0|0
  • aman tonrem

0|0
    0|0
  • 5-6 ay

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamazsan bir şey sorucam. Kabızlık sorunun var mı. Ben de 72 kiloydun 166 boyundaydım ve aynı seninki gibiydim. Mesela ilk önce kesinlikle tam buğday ekmeği ye 2 dilim falan. Çayına şeker atma yemekleri tuzsuz ye. Sabahları en geç 7 :30 da uyan su iç. Ev işleri yap bol bol yürüyüşe çıkabilme ihtimalin varsa yürüyüşe çık. Abur cubur yeme. Tabi kabızlık varsa şişiyorsun. Ve eğer ki bu dediklerimi yaparsan ama hafiyen uyman lzım. Ayda 4 kilo kadar verebilirsin.

0|0
    0|0
  • 1ayda byük gelişme görürsün ama tabi bişey yemezsen dikkat edersen ve sürekli mekikle

0|0
    0|0
  • ah bee 😕

0|0
    0|0
  • inanmuyorum fotoğrafını attığına

0|0
    0|0
  • Mekik şınav aban hepsine

0|0
    0|0
  • Oha aynıyiz bende merak ettim şimdi