Bayanların yanıtını bekliyorum

size asık ama sizin ona karsı herhangi bir duygusal yakınlığınız yok erkek sizi arkadas olarak düsünemediği ve size asık olduğunu soylüyor siz halen daha bu kisiyle çok yakın arkadaslık yaparmıydınız?

Güncellemeler:
sevmek hata değil gönül iste dinlemiyor ben daha önce bana yakın olsun nasıl olursa olsun diye düsündüm sıkmamaya çalıstım hep sunu düsündüm ben onu seviyorum diye oda beni sevmek zorunda değil sonuçta duygular insanın elinde değil ona hak vermeye basladım çok yakın arkadas olarak ilgiliydi ama sorun surda bir çocukla çıkmaya basladı ben bunuda kabullendim sevmis mutlu olsun dedim ben nasıl onu sevdiysem o da bir baskasını sevebilir benle arasına mesafe koydu buna da tamam eyvallah ama çocuktan a

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• başıma geldi yavaş yavaş arayı açtım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yapmazdim ona daha fazla aci vermek istemezdim ve fazla samimi olmazdim. tabi görünce merhaba merhaba iki cift laf ama öyle kanka ayaklarina yatmazdim yazik cocuga demekki benden farkli duygulari var, yapabilcegim tek sey hayatindan yavas yavas uzaklasmak. onun yakininda oldugum sürece beni unutamazki.. hicte sevmem yle kanka ayaklari yapan kizlari seven erkek hic kanka moduna gecermi ya allah askina

0|0
    0|0
    • evet geçmez geçemez ama seviyorsan uzaklasmayıda goze alamıyorsun duyguları yasayan için zor ama hiç birsey hissetmeyen kızın seviye koyması daha uygun

• hayır yapamam

0|1
    0|0
  • karşıdaki kişinin iyiliği için onunla hiç görüşmemek gerek... çünkü duyguları sürekli tazelenecektir.

0|0
    0|0
    • off ya o beni iyice çekmek mi istiyor kendisine

• tsklr bakalım zaman ne getirecek ne gotürecek

• hayırlısı olsun...

• yapmadım yapmam

0|0
    0|0
  • yapma umit verirsin farktmesende kzlar her harktten bir anlm cikarablme ozelligine sahip

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye degşr bu ben susar cekilirdm hayatndan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sımdı sen olayı kızlar acısından deıl kendı acından dusun. Bır kız sana asık ama sen kızdan hoslanmıyorsun cıkarmıydın o kızlar ? kesınlıkle hayır. Aynı sey ha kız ha erkek fark eden bırsey yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...