Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One lutfen bu yazıyı okurken bu sarkıyı acın ve klibini izleyin gerci

Gerçi klibini izlerseniz yazıyı okuyamazsınız ihii.Neyse.

Genelde plansız yaşadığım hayatımı şu son günlerde planlayarak geçirmeye başladım.Yani öyle büyük planlar değil mesela evet duygu bugün çöpleri çıkarıyoruz vs..Mezun olmak gibi çok büyük bir planım var önümde ama daha henüz bunun için hazır değilim neyse bütün sıkıntım şüki etrafımdaki insanlar gerçekten büyüyo yani olgunlaşıyo ama bende bişey yok ben boş beleş yaşayan derslere yoklama için giden ve dönem sonu hocalara yalvarıp geçen bir öğrenciyim.Gerçekten etrafımda boş muhabbet yapıp eğlenebileceğim insan kalmadı gibi bişey herkes bir ciddi bir yaşlı yani anlatamıyorum bu beni çok üzüyo..Hergün okula giderken acaba benim gibi boş bir insanla tanışıp onunla dünyanın bilmemneresindeki ağacın yaprağının üzerindeki böceğin muhabbetini yapabilicek miyim diye düşünüyorum. 'bir umuttur yaşamak'. Tavsiyeler neler?

Güncellemeler:
Sevgili kızlar soruyor ekibine yazımı 'tavsıyeler neler' ekleyerek soru formatına donusturdugu ıcın burdan tesekkurlerimi sunuyorum. sanırım burdaki tek 'jobless' ben degilim B)

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...