Adanaspor ve Adana Demirspor birleşse nasıl bir tribünü olurdu?

Adanaspor ve Adana Demirspor birlesse Turbeyler ve Mavi Simsekler nasil guclu bir taraftar olurdu

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir birleşme zor askerde can ciğer Adanalı arkadaşım var ve Adanasporlu turuncuları destekliyor aldığım bilgilere göre Demirsporu genelde Adanaya göç eden doğu kökenli aileler ve siyasi görüşü sol tarafta olanlar tutuyormuş hatta bazı değerlerimize küfür eden videolarınıda izletti bana ki zaten Ankarada kurulmuş bir takımmış aslında Adanaspor ise daha çok yerli Adanalıların ve milliyetçi kesimin desteklediği bir takımmış yani şimdi yanımda onada yönelttim bu soruyu Allah korusun diyor bizden uzak Allaha yakın :D

0|0
    0|0
    • Bursa Amed macinda amedi destekleyenler olmustu ama taraftari adanaspordan iyi

Kızlar Ne Diyor 1

• Adana adana adana merkez olayı olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Rekabetleri çok yüksek olan takımlar bunlar. İstanbuldaki takımlar arasında rekabet nasıl yüksekse adana da da bu durum böyle.. Birleşemezler diye düşünüyorum. Birleşmesinler bence de Adana'ya heyecan veren bir rekabet var. Yeter ki çirkinleştirmesinler bu rekabeti..

0|0
    0|0
  • kırmızı şeytanlar her daim düşman bakıyor ikisinede asdas

yarın adanadan buraya kesin maça gelen olur asdasd

güzel bir tribün olmaz bea

0|0
    0|0
  • zamanında Kayserispor ile Hacılar Erciyesspor birleşti. ikisinden de daha zayıf bir takım ortaya çıktı. hata olur

0|0
    0|0
  • iyi.

0|0
    0|0
  • ultrAslanı geçemez :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...