Sevgilimin doğum gününe soru yazar mısınız :) ?

arkadaşlar şimdi benım 5 yıllık sevgılım var ve onun dogum gunu var ona buyuk bı partı yapıcam ve orda ona bı vıdeo hazırlıyorum vıdeoda arkadaslarım bana ılıskımızle ılgılı sorular soruyorlar ve ben onu cevaplıyorum mesela ılk dans ettıgınız sarkı neydı ve ne zaman ılk aldıgı hedıye neydı ılk nerde bulustunuz gıbı ama soruları en yakın arkadaslarımda yazsa vıdeo anında okuyup cevaplıyorum tabı bu bır yere kadar oldu artık soru bulamıyoruz sız yardım eder mısınız sızın aklınızda soru varsa yazın lutfen verdıgım orneklere ılıskın bunu yaklasık 20 kısılık davetlıler buyuk bı ekrandan ızleyecek ona uygun sorular yazalım lutfen :) sımdıden tesekkurler

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• waaawww tbrler güzel düşünce... de olay soru kısmı bence burda kalma şöle yaratıcı ve şok edici bişi bulman lasım akıllardan silinmicek bişi mesela ilk seni seviyorum dedigi yere gidip videoya devam edip dogum günün kutlu olsun diyebilirsin misal böle bişi derim.

0|0
    0|0
    • oda olabılır ama asıl soruları bulmam lazım once mekana gtmek kolay evımın onuydu orası tesekkrler yınede fıkır ıcın :D

• artık bu saate bu kafayla bu kadar ayıp kafa yaratıcı olmuyor :D

Erkekler Ne Diyor 3

• videonla ilgili küçük bir fikir ve güzel bir soru da benden. Bütün bu soruları cevaplarken her yanlış cevaplar ver. Videonun sonunda aşkım sende bunların hepsini hatırlıyorsun değil mi diye sor bakalım hiç itiraz edecek mi? :) :)

0|0
    0|0
  • ilk öptüğü an ? (özel kaçmazsa)

ya da

ilk seni farkettiği an..

ilk aşık olduğunu hissettiğin an..

0|0
    0|0
  • Sevgilinin gözleri senin için ne anlam ifade ediyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...