Kocam askere gitti, sizce nasil gececek 460 gün?

Kocam askere gitti bende babamın evine döndüm.o gelene kadar burda yaşayacağım.ama ona öyle bağlandımki onsuz 460 günü geçirebileceğime inanamıyorum.bu kadar gün nadil dayanacağım ne yapabilirim hemen geçmesi için?ne olur yardımcı olun arkadaşlar

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle sana dua edicem allah yardımcın olsun eminim zor geçer günler ama yaşadığınız günleri hatırla ama gülerek hatırla oturup günlerce ağlarsan onu şişik gözlerle allah korusun hasta bitkin bir halde karşılarsın. Sonuçta vatan görevi ve nasipse gelip kavuşacak sen ağlasanda kendini paralasanda veya hiç bişey yapmasan da nasipteki olacak. O yüzden yakınmaların hiçbi işe yaramaz aksine sana zarar verir bunu unutma ve dua et bununda ona ulaşacağını seni duyup hissedeceğine inan imkansız bişey yoktur mutlaka hisseder. Ve rahat hisset inan bitirip yanına geleceğine ona bişeyler hazırla öyle vakit geçir mektup yaz sık sık hiç eskide kaldı deme gerçekten hem zaman geçiyo hem anlamlı oluyo. Ve inan bir başladı mı geçip gidiyo günler. He bide çok uzak değilse sık sık git ziyaretine. İkinize de hayırlı teskereler :)

0|0
    0|0
    • Allah razi olsun senden bu güzel düsüncelerin icin.bi nebze olsa bile beni rahatlattin rabbim seninde herseyi gönlüne göre versin insallah

• arkadaş seni biraz rahatlatmak istemiş ama malesef cocuk için cok zor olarak biz dogruları söyledik begeni bile yapmadın teesüf ederim yani bende seni rahatlatici yorumlar yapmak isterdim ama malesef askerlik böyle bişey degil hapis yatsa daha iyi

Erkekler Ne Diyor 18

• kardeşim ALLAH sabır versin..benm askerde gördüğüm olay adam askere gidince karısı gözünde başka bir değerleniyor..onun uzaktan üstüne titriyor..düşünüyor onu..çünkü senin başına bir iş gelse hemen yanına gelemez..senin yanında olamaz..bu onu çok gerer ve sıkarda..senden ricam kocana asla olumsuz olayları anlatma bir anne gibi olgun davran ve senin sayende rahat uyuyoruz falan de..çünkü bu onu çok gururlandırır yaptığı işe dört elle sarılır ve aklı sende kalmaz..ve asla ve asla sakın tafra yapma tartışma (telde) eğer ona naz tafra yaparsan delirtirsin ve bunu unutmaz geldiğinde acısını çıkartabilir ona göre :))

1|0
    0|0
  • kocan da benim düşüncelerimi uygulamış bende evlenip askere sonra gitmeyi düşünüyorum sen eviinde oturup bekle gözün hiç arkada kalmasın kocan emin ellerde .sen ailenle vakit geçir .kafana takma .eşin orda karı kız yüzü bile göremez merak etme vatanı korucak

1|0
    0|0
    • torun gidince görürüm ben seni :D konusması kolay şimdi isyan edeceksin :D sabahin 4 ünde kaldırdıkları zaman anlarsin ne demek istedigimi üst devrelerin artislik yaptıgı zaman anlarsın işte ozaman :D 91/3 DEDE YORGUN :d

• nasip bakalımm allah hayırlı sını versin:) dede

• Allah kavuştursun , saymazsan bitiyor

0|0
    0|0
  • sabır en büyük ilaçtır...

1|0
    0|0
  • ozaman ona bir nasihatim var : o nöbetçilerin durdugu kapıdan girmişssen içeri didik didik arıyorsa birileri gözlerde bir tebessüm kaybetmişsen neşeni askerlik baslamıstır allah kurtarsın torun :D

1|0
    0|0
  • Of Offf Bozulmamış 460 :)) Şimdi aklıma acemi birliğine gittiğim ilk gun geldı de gerdeğe girmeye hazırlanan yeni gelin gibiydim :D Ama Zamanla Alışıyosun tabi ayak kokusu g..t kokusu bilimum pislik ıcınde yasamayı iyisiyle kotusuyle aşağılıkça ve saygısızca yasandı ve bitii 15 ay .ok şükür :) haa bidaha gidermiyim tövbee kapısından bile geçmem boy bağlamayanlar düşünsün bana ne arkadaş benmi yapayım bu saatten sonra ha haaa :))

0|1
    0|0
    • yoksa benmi yapıyım be torun :D

• aynen haci ya ve benim yaptıgım karakolda askerlerinde yarisi pkk destekcisiydi 4 5 tane türktük gerisi boş adamlar hertürlü mal vardi allah kurtarsın hapis yatsa daha iyi

• amk onların ben bızde ruybelılerde kekoydu :D

• geçer be ablacım Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • adammı öldürdü bu ne lan 460

biter miiiiii

0|0
    0|0
  • owwwwwww adammı öldürdü kocan ya:D ben askerligini bitliste yapmıs birisi olarak askerlik onun icin cok zor gececek onu biliyorum cünkü her türlü cahil boş adamların hepsi orada sivilde hic bir işe yaramayan adam orda üst devre oldugu zaman artislik yapmaya baslıyor kısacasi onun icin zor senin icin kolay gecer bence ona bakarak 91/3 DEDE YORGUN :D

0|0
    0|0
  • seninki omurde bir kereye mahsus vatani gorev peki gemici olupta omur boyu yurtdisinda olanlar napsin

0|0
    0|0
  • Sayılı gün çabuk geçer aldırma, bazen sabretmek zordur ama zamanla alışır insan, eskilerde telefon veya diğer iletişim araçları yokmuş ve yıllarca askerlik yapıyormuş insanlar, bu bakımdan düşündüğünde şimdiki zamanda daha kolay sanırım askerlik

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun...alısırsın hatta o kadar cok alısırsın kı rahatlıga o geldımı keske gelmeseydı de dedıgın olur ama yıne alısırsın kocana merak etme...alısıncada hersey eskısı gıbı rutıne döner...

0|0
    0|0
  • sık dişini az 460 gün

0|0
    0|0
  • sabret,dua et,

0|0
    0|0
  • Bekle geçerrrrr

0|0
    0|0
  • o sıcak yatağı özlersin sanırım en çok da

0|0
    0|0
  • gerçekten zor Allah yardımcınız olsun. sadece ilk günleriniz çok zor geçecek

0|0
    0|0
  • sen kesin şişkosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah kimseye taşıyabileceğinden fazlasını vermez/ayet-i kerime

her zorlukla da kolaylık vardır..

dua et,eşin sağ salim gidip gelsin,hayırlısı ile

bi şekilde hasret giderirsiniz,kendini yıpratma,onun aklı sende kalmasın:)

0|0
    0|0
  • benimde kocam bugün gitti askere bende soruyorum bu soruları kendime nasıl geçcek 460 gün diye sanki hiç bitmicek gibi geliyo:(((

0|0
    0|0
  • Benimde kocam bugün askere gitti inan bende aynı soruları soruyorum kendime nasıl geçircez 460 günü:(şuan okadar imkansız görünüyoki. bu gün ilk gün ve cok zor:(

0|0
    0|0
    • Cnm seni arkadas olarak ekledim umarim Kabul edersin ve biraz dertlesiriz

• zor. sık sık gidersin yanina. :D

0|0
    0|0
  • benimde sevgilim gitti bunalımdayım 2 gündür. Geçicek umarım

0|0
    1|0
    • tövbe tövbe ulan ne insansınız bee eşin değil evli değilsin ne insansınız bee yazıklar olsun sizi yetiştiren anne babaya yazık günah işlediğinin farkındamısın acaba

• Genelde usta birliğinde de Ankara içine dağıtım yapıyolarmış ama bakcz artık. İnş.

• çok iyi olur gerçekten

Yükleniyor...