Hayatınızda yaptığınız en saçma hareket neydi?

Hayatınızda yaptığınız en saçma hareket neydi? :)

gizli de cevap vere bilirsiniz:)

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• ayaklarım çok üşüdüğü için elektrik sobasının önünde uzanıp ayağımı demirlerine koydum ve tv ye daldım.sonra dönüp kardeşime 'biryerde birşey yanıyor galiba yanık koktu'' dedim.meğer kokan yanan çorabımmış :D bu saçmalıktan ziyade biraz salaklığa da giriyor gerçi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• memlekette bayırdan aşağı bisikletle elimizi bırakıp inerdik, tabi ben adrenaline yenik düşüp bi sokak daha geçince caddeye çıktım, bi arabanın kaputuna çarpıp bisikletle beraber park halindeki beyaz bir broadwayın camından içeri uçmuştum. Bereket adam frene asıldı, yoksa giriyordum altına:D

2|0
    0|0
  • 4 katlı bir binanın çatısından atlamak .

1|0
    0|0
  • İstanbul'a 3günlüğüne gitmiştim bir zaman. Kartal'da bir arkadaşta kalmıştım. Asıl gitme nedenim Avcılar'daydı. 3 gün boyunca Avcılar'a gidip geldim. Kartal'daki arkadaşımın hatrını dinlememeliydim. Ömrüm tükendi resmen yollarda. Saçmalığın daniskasıydı.

1|1
    0|0
    • Kartal-avcılar... azmine hayran kaldım, memlektede keşan üzerinden mi döndün:DD

• ahahaha :D eskişehirdeydim ozaman ünideydim. İstanbul-esk 6 saat otobüsle.

Benim hergün gittiğim yol 4 saatti Kartal- Avcılar :D

• elimin üzerine yatma ve bilekten ip bağlama marifetiyle uyuşturma ve sonrasında mastürbasyon yapma. çocukluk mastürbasyonu sorunu olan bir olarak 6 yıldır aynı şeyi yapmaktan çok sıkılmıştım zira (daha yaş 12-13).

bu yaş grubu için çok kreatif olduğumu söyleyebilirim aslında.

ama kızlarda da suç vardı, orta2 orta 3'te kendi sümüklü akranlarını beğenmeyip, liseli oğlanlara bakarlardı. vites küçültüp, ilkokula inecek de değildik.

1|0
    0|0
  • Benim aklıma gelmiyorda arkaşın olayı anlatayım size. Bilgisayarı yeni almış 4 -5 aylık falan, virüs girmiş bilgisayarına 2 dakikada bir kapanıyor. Beni çağırdı gelde şu bilgisayara format at diye. Gittim bende uğraştım olmadı başlangıç disketi falan istiyor. Ne yapmışsa bilgisayara artık. :D

Baktım monitörü kaptı hadi gidiyoz, napıyon olm dedim. Bilgisayarcıya götürelim o atsın format. Monitöre format. :D Rahat yarım saat güldüm. :D

1|0
    0|0
  • Yaşlı bir dilencinin sözüne uyup peşinden gitmek..

Sonuç ıssız bir alanda köpeklerin arasında 3-4 tinerciyle beraber bulundum polisler tarafından :D

1|0
    0|0
  • Tercih kılavuzunu aileme bırakmak :)

1|0
    0|0
  • Bir kızın yalvarışlarına, sözlerine inanıp Gayseri'de yaşamayı seçmekti.

1|0
    0|0
  • bu soruyu okuyup :)) bu cevabı vermek :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kahvaltıda ev arkadaşlarımla muhabbet ederken aklıma geldi. ayağıma kardeşimin ortalık yerde bıraktığı çivili tahtalara basmış ve ayağıma çivi girmişti. tam da düğüne gidiyorduk. babam kardeşime kızmasın diye gizlice çiviyi çıkarıp o acıyla düğüne gitmiş hiçbir şey çaktırmadan ortalıkta dolanmıştım. ne saçmaydı o gece.

3|1
    0|0
  • arabanın arkasına ip bağlayıp ipin ucuna bisikleti bağlayıp o bisikletin üzerine binmekti. sonucu tahmin edersiniz.. dizimde izi hala vardır :D

1|2
    0|0
  • Nankör birinin kumar borcu için kredi çekmek. Nankör dememden de anlaşılacağı gibi ödemedi ben ödüyorum :)

1|0
    0|0
  • yaptığım üç hareketten biri saçma en saçma diye ayıramıyorum :D

1|0
    0|0
  • Ondan ayrılmıştım. Sonrada gecenin 3ünde arayıp uykusundan kaldırıp sana bir şey dicem demiştim baya bi saydırıp ağlamıştım..

1|0
    0|0
  • Eski dostuma bir kilo dil dökmekti bazen unutuyorum bir insanın bir şeyi yapacağı varsa yapar boşa çene mi yormuşum onun için üüzlmüşüm yaşayıp görsün ki anlasın bananeeeeeeeeee

1|0
    0|0
  • Alışverişe topuklu ayakkabıyla çıkmak.

1|0
    0|0
  • daha yapmadım (evlilik)

1|0
    0|0
  • o kadar cok var kı :D

1|0
    0|0
  • Bisikletle bakkala gidip eve yürüyerek dönmek:)

0|1
    0|0
  • sürekli sacma seyler yapiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...