TTnet faturamı ödememe rağmen ödenmedi görünüyor ve faturalarım yok. Nasıl ispatlayabilirim?

arkadasşlar kafayı yıcem yaa bugun net faturasını odemeye gittiğimde bu ayla birlikte 200 lıra hesap çıkarttılar bana...ocak ve subat ayının faturası ödenmemiş görunuyor elimde ödediğime dair subat ayının faturası var yalnız ocak ayının yok.ve ben bırak ödememeyı geciktrmem bile.geçen ay faturayı ödemeye gittiğimde borç filan gözukmuyodu şimdi 200 tl görunuyor.merkeze gittim faturanız olmadan hak talep edemezsınız ddiler başka bir yolu yokmusur bnun yaa.ödedim yanı emınım:(

Allah belanı versın ttnet !!!

Güncellemeler:
bu bana ikinci kazığı yaa 2 sene öncede olmuştu 100 kusur fatura cıkrmışlardı ve ben yıne faturaları atmıştım..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ödeme yaptığın yere git suretini iste, türk telekom müdürlüğüne dilekçe yaz fotokopilerini ekle tamamdır, bundan sonra da tavsiyem internet bankacılığı üzerinden ödeme yapın

0|0
    0|0
    • ama ödenmemiş görünüyor suretını nasıl verıcekler

• rica ederim bundan sonrası için de tavsiyemi uygulayın 2 senedir en ufak bir sorun yaşamadım

• kesinlikle uygulayacagımdan emın olabilirsin içim biraz olsun hafıfledı yarın ilk işim gidip suretını ıstemek olucak tesekkur ederimm

Erkekler Ne Diyor 6

• ttnet =pişmanlık

0|0
    0|0
  • oha oha çüüşş çüüşş ben ayda 14 TL veriyorum sınırsız aylık hemde bence yalan ediyorlar şerfsizler para için her şeyi yapıyorlar piçleryahu alsana bitane vodem kullan ayda 14 TL ver faturaı yapma şerefsizler kadırıyorlar insanı zaten faturası olanları öyle bir dolandırıyorlarki geçenlerde bir arkadaşımız hem telefon kontürüne hemde internete tam 400 TL kesmişler anlıyacağın inasanı soyuyorlar al bitane vodem ayda sadece 14 TL vercen ekle beni ben sana napacağını söylerim

0|0
    0|0
    • aynen dediğin gibi kazıklıyorlar serefsızler yaa ama vodem alamam çünkü ıkı daire hatta 3 daire kullanıyoruz bız:)

• bak gördünmü şersizler nasılda işi biliyor önce sözleşmeliyapıyorlar bir kaç yıllığına 2 yıl bitene kadar soyup sovana çevirecekler seni allah yardımcınız olsun nediyeyim ha bide şunu diyeyim ben artık 14 TL de vermiyorum 1,5 lira veriyorum hafta sonları giriyorum internete yani ayda 6 TL veriyorum süper valla

• Nasil basariyosun onu;)

• türk telekomla hiç uğraşama direk tüketici haklarına git dekontlarıyla birlikte onlar sana yardımcı olur zaten

0|0
    0|0
    • ocak ayının dekontu yok işte elimde .attımm ama yatrdım yanıı de delilim yok:(

• banka aracılığıyla yatırdıysan döküm alınabilyior diye biliyorum

• mahkemeye ver

0|0
    0|0
  • ttnet bizi yedi zaten

0|0
    0|0
  • Haklısında, Allah parası olanın belasını vermiyor ablası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• faturalari atdinmiki?ara evde,belki bulursun?

0|0
    0|0
    • biriktirip biriktirip atmışım yaa zaten 2 sene öncede böyle oldu tam toplu sekılde attım ertesı ay borç geldi akıllandım biriktiriyodum geçenerde yıne attım yıne aynı kazık teh

• ay ne bilim yaaa cıldırttılar benı walla ...isyan ediyorum artık o dereceee

• ben turkiyede yasamiyorum..sanirim bu internet hatti,oylemi?baska boyle hat yok mu?ona gec..sadece tt net mi?

Yükleniyor...