Öğrendiğinizde çok şaşırdığınız şeyler!

Evet arkadaşlar soru basit. Öğrendiğinizde çok şaşırdığınız şeyler nelerdir?

Mesela emile zola'nın erkek olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım ben.

bi de Şubat ayının 28 çekme sebebinin ceaser ve augustus un egosu yüzünden olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdıydım.

Güncellemeler:
ayrıca ntv'nin nergis tv olduğunu öğrendiğimde de çok şaşırmıştım.

0|0
14|22

En İyi Kız Görüşü

• Bi ara dünyadaki ilginç adetlere takmıştım.

"Newlyweds’de evlenen çift gerdeğe tören sırasında yere serilen hasır üstünde konukların gözü önünde giriyor."

Bunu okuduğumda çok şaşırmıştım, gelinin ve damadın aileleri canlandı gözümde, maç tezahüratları falan, hoş değil.

3|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• havyarın balık yumurtası olduğunu öğrendiğimde,

ayak fetişistlerinin sadece ayağı yalakken orgazm oldukarını öğrendiklerimde,

popomum göğüslerimden daha sexsi olduğunu söylediklerinde,

patates ve domatesin amerika keşfinden önce bilimediğini öğrendiğimde , ( Salçasız yemek mi olur la )

çikolatanın ham maddesinin bitki olduğunu öğrendiğimde,( Kakao)

erkeklerin kızın bakire olduğunu öğrenince , topuklamasına :D

Yahudi soykırımını planlayanların Yahudi olduklarını öğrendiğimde ( Herşey İsrail için )

bana kırmızı ruj satmak istemeyen tezgahtarın "dudaklarınız etli olduğu için çok dikkat çeker" dediğinde ( tezgahtarı öpebilirdim ;)

avrupada taharet musluğu olması için Lobiler kurulduğunu öğrendiğimde :)

Lost'un 3. sezon finalinde "we have to go back Kate"

Tavuk göğsü tatlısına gerçekten Tavuk göğsü koyduklarını öğrendiğimde :) " Mecaz sanıyodum ben :D :)

daha aklıma gelirse yazarım :)

1|1
    2|1
  • Yıllardır eşek ne anlar hoşaftan olarak bildiğim lafın aslında eşek ne anlar hoş laftan olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım :D

1|3
    1|1
  • Neil Patrick Harris'in gay olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım :)

1|2
    2|0
  • çölde görünen, serapların, hayal değil, de çöldeki yansımalar olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım. buda çölün bir gizemidir...

0|2
    2|0
  • enrique iglesiasın kendine özel p*rno odası yaptığını duyunca şok oldumm o.O

2|1
    1|0
  • Hani beni leylekler getirmişti

1|1
    2|0
  • Bir adamın karısı onu boşamış adamda başka biriyle öpüşmesin diye dudağını ısırıp yemiş bu haberi okuyunca çok şaşırmıştım.

1|0
    1|1
  • ben bu soruya cevap düşündüm fakat bu dünyada herşeyin olabileciğini düşününce ben hiç birşeye şaşırmadığımı hatırladım

1|0
    2|1
  • yalan söylemenin bu kadar kolay olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım ama alıştım artık

1|1
    2|0
  • okudugum veya tvlerde görüdügüm haberler.babasini öldüren,annesini döven, evladini gömen. böyle seyler iste

1|0
    2|0
  • ben değilde abim küçükken anneme penisini göstererek onun ki ne zaman çıkacak diye sormuş benim ona hiçbir zaman sahip olamıycağımı öğrendiğinde eminim çok şaşırmıştır

0|0
    0|0
  • Best arkadaşımın söylediği her şeyin olduğunu öğrendiğimde...

0|0
    2|0
  • Emret Komutanım daki Nil Erkoçların erkek olması

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Mercedes Sosa'nın öldüğünü öğrendiğimde şaşırmıştım.Hani o da insan sonuçta ölür ama konserine gitmeden ölmeseydi yahu.

0|2
    2|0
    • ortaokul zamanlarımda nirvana diye bir grup keşfettim diye geziniyodum etrafta. kurt cobain öldü dediklerinde kendime gelememiştim bende :)

• bombanın büyüğü olmuş. üzücü tabi

• ya ben bu yorumu nirvana grubunu keşfedip Curt Cobainin çok tan öldüğüne şaşıran arkadaşa ithafen yazmıştım ama yorum kayboldu birden

• Bazı hükümetlerin yaptığı gizli deneyleri öğrendiğimde şaşırmıştım. İnsanlık değeriymiş, insan haklarıymış, medeniyetmiş, hukukmuş, dinlermiş, değerlenmiş palavaranın dibi sadece ve bunlar normal halk düzenini sağlayıp yönetebilmek için var. İğrenç şeyler dönüyor.

2|0
    0|0
  • Bu sorada baya şaşırdım. Güzel soru tebrik ederim.

1|1
    0|0
  • necati şaşmazın klarnet ve saksofon çaldığını öğrendiğimde çok şaşırmıştım...

1|1
    0|0
  • acik acik yazayim hatta gizli gorunmeden, artik isim yok ama cocukken ilk 31 cektigimde kendim kesfettim zannediyordum

1|1
    1|0
  • ağzından yel alsın deyimini ağzında yer alsın diye biliyodum . :D

0|1
    1|0
  • dayımla yengemın hala dayı cocukları olması

1|1
    1|0
  • sevdigim kızın kaşar olması..harbi çok şaşırdım :D

1|1
    1|0
  • mavi kan oldugunu ögrendigimde sasrımıstım ıstakoz kanı maviymiş

0|1
    1|0
  • Yeni türkü grubunun vokalinin (bonus olan) eşcinsel olduğunu. Hatta murathan munganla ilişkisi olduğunu, hatta "olmasa mektubun" adlı şarkıyı murathan mungana yazdığını öğrendiğimde çok şaşırmış, şarkıdan tiksinmistim...

1|0
    0|0
  • azimli sıçan duvarı delermiş ben bunu azimle sıçan duvarı deler sanıyordum:D bide yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik deyimini normal denizde yüzmek sanıyordum meğersem deriyi yüzmekle alakalıymış:D

1|0
    0|0
  • erkek deniz avını doğururken gördüğümde çok şaşırmıştım...

2|0
    0|0
  • bebeklerin annenin karınından değil de altından çıktığını öğrendiğim gün dünyam başıma yıkılmıştı

2|0
    0|0
    • hahaha nsil guldum bir alemsin kizlardan sogumamissindir insallah tranvagecrmssn resmen

• Kuze Kore'de kadınlarda 25, erkeklerde ise 27 yaşın altında evlenmek kanunen yasak. Evlenmeden önce bireylerin askerlik ve devlete karşı diğer yükümlülüklerini yerine getirmiş olması gerekiyormuş

1|0
    0|0
  • nil erkoçlar gibi güzel bir hatunun erkek olması çok şaşırtmıştı beni bu kadar güzel bir kadın nasıl olurda erkek olmak istemiş anlam vermemiştim.

0|0
    2|0
  • Bende sayende şimdi şaşırdım :)

1|0
    0|0
  • İzlanda'nın başkenti Reykjavik'te köpek beslemek kanunlarla yasaklanmış

1|0
    0|0
  • kızların pipisi yokmuş

bunu ilk duyduğum öğrendiğimd eçok şaşırmıştım

1|0
    1|0
  • Yazılı sonrası arkadaşlarımın soruya verdikleri cevaplar benimkine hiç benzemez :(

0|0
    1|0
  • rocky ile rambo aynı kişimiş ya la...

0|0
    1|0
  • bu dünyaya gelmek yeterince şaşkınlık sayılır bence

0|0
    1|0
  • illimunatinin amaçlarını öğrendiğimde çok şaşırmıştım

0|0
    1|0
Yükleniyor...