Durum çok berbat gençleer.

Çevresinde yığınla kız olan bir erkektim 200-300 a yakın eski sevgilim olmuştur gününü gün eden bir adamdım ama şimdi öyle bir yalnızlaştım ki sormayın. Ama benimde bunda etkim var her gelene*i bastım yalnızlaşmak felan istedim. Ne olacak böyle hiç yaşayan eden oldu mu?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Selam vereni sevgili hanesine kaydettinse, onlar sahiplerine gittikçe konunun yaldızı da dökülmüş olur ve gerçek sonuç acımasızdır. Selam verip durmaktan tek birine bile ilgi dikkat alaka şefkat arayış destek umut bağlanmak aklına gelmemiş .

Bari bundan sonra " tek 1 tane " ye rastlarsan , saydıklarımı paylaşmaya çalış ve olmayan 199 tanesini kafandan çıkar.

Nerde çokluk ; orda ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Manevi değerleri olan pekçok şeye duyarsızlaşmaktan olur maalesef:( Bu konuda nasıl yardımcı olabileceğimi bilmiyorum ama sanırım bir psikologla konuşsanız daha iyi olabilir. Şimdilik elinizdekilerin ve sevdiklerinizin kıymetini bilmeye çalışın.

0|0
    0|0
    • Vicdan duygumu kaybettim tamamen ya. Manevi değer 0.

• teomanin bir sarkisinda "cok kadin hic kadindir yalnzliktir sonun" diyor. snde bunun canli ornegisn sanirm :)

0|0
    0|0
  • aynen bende öyle oldum panpa salla

0|0
    0|0
  • oooooh canıma değsin. hak etmişsin zaten. 200-300'e yakın sevgili ne demek ya? sıkıldıkça mı değiştiriyorsun kardeşim sen?

0|0
    0|0
  • oha küüşşsenn hayat biraz abartıymış 200 300 kişyle çıkmak wooww bence yalnzlşmak istemnnn sebebi şu belkide kafa dinlemek istedim ? olamzmı yani benimde çevremde o kadar kişi olsa bnde kafa dinlemeyi yalnz kalmayı tercih ederdim

0|0
    0|0
    • Yalnız kalmak daha iyi geliyor dediğin gibi

Erkekler Ne Diyor 5

• herşey kısmet hocam..değil 200-300, 1000 olsa bile allah kaderinize yanlız kalmayı yazdıysa önüne geçemiyorsunuz..yani nasipten öte köy yok inan..

0|0
    0|0
    • Sende haklısın birader ne diyim.

• 300-500 iyi olmuşmu desem ne desem bilemedim :D

0|0
    0|0
    • hiç iyi değil kardeşim hiç iyi değil.

• 200-300? Merak ettim, hayatında o kadar gömlek değiştirdin mi acaba? :)

0|0
    0|0
  • hassiktir lan 200-300 eski sevgiliymiş. bizi mi sikiyon sen.

0|0
    0|0
    • Ya inanıp inanmamak sana kalmış dostum şurda geldik derdimizi anlatıyoruz. Neye yalan söyleyeceğim.

• bence adam olma yolunda ilerliyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...