Fenerbahçe artık gol sıkıntısını çözmüşmüdür?

Yani ligin 2. yarı daha fazla gol atıyoruz yine gol yedik ama gol atıyoruz sonuşta maç 3-1 bitti o 1 golde gökhan gönülün bireysel hatasından geldi savunma yine duvar gibiydi bugun. neyse maçı izliyenler alperin golünün nasıl buldunuz ronaldo öyle gol atamaz be hey babam adam kariyerinin en güzel golünü attı.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Maç 0-0 ken, ilk yarının son bölümün de, Kasımpaşa oyun hakimiyetini eline almışken, Hasan Ali Kaldırım, sarı kartı olduğu halde, aynen bir güreşçi gibi rakibine arkadan tek kol dalış yaptı.
    Hakem hakem olsa o pozisyonda oyunu durdurup Hasan Ali'ye 2. sarı kartı, dolayısıyla kırmızı kartı çıkarırdı.
    Oysa ki hakem oyunu devam ettirip, fenerbahçeyi 1-0 öne geçirtti.
    Sonrasında film koptu zaten...
    Beşiktaş gücü ve ligimizin en güzel oyunuyla, fener ise hakemlerle ilerleyip gidiyor.
    Allah sonumuzu hayır etsin...

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• bir zahmet çözsün anasını satiyim RvP var ilerde :D

0|0
    0|0
  • en büyük akhisar belediye

0|1
    0|0
  • fenerbahcem hala cok kotu oynuyor bence, kucuk takimlara karsi bile hala zorlaniyor,
    ama korkarim avrupada oyle olmaz

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçe maçı izlerken acayip sıkılıyorum 70 milyon euroyu defans yapmak için mi harcadılar benim bildiğim büyük takımlar defans yapmaz defans yaptırır

0|1
    0|0
    • Defansmı yaptı bugun? ful atak oynadı

• üretkenlik olmadıktan sonra atak oynasa ne olcak galatasaray bile o kadrosuyla daha çok pozisyona giriyo daha çok gol atıyo

• Hacı sen napıyorsun Fenerbahçe 2. yarı daha çok pozisyona girip üretkenlik gösteriyor. savunmada ince bir sıkıntı vardı kjaer ve alves tekrar yanyana gelince gökhanda dönünce sorun çözüldü bu akşamda gayet güzel ürettiler çok gol kaçırdılar çizgiden gol çıkardılar ve yendik. savunma anlayışı tekrar aynı ama artık tek fark üretkenlik var.

• Kadıköyde 10 kişi kalmış Kasımpaşayi üstüne bir penalti kazanarak yenmek başarı falan değildir

0|1
    0|0
    • penaltıylamı yendik la penaltıyı kasımpaşa 11'kişiyken kazandık tamam penaltıyı çıkar 2-1 yeniyoruz yine yeniyoruz ozaman dans

Yükleniyor...