Telefonumuz dinleniyor olabilir mi ://

Bugün arkadaşımla telefonda konuşuyorduk. Telefon kesildi sonra geri aradım konuşurken yine kesildi. Tabi pes etmedim bir daha aradım çocuk bu hafta kaçıncı kez oluyor bana dedi... Sizce dinleniyor olabilir mi tedirginiz :(((

Bir de o sırada parkta bir amca elinde gazete okurken beni kesiyordu pis pis dedektif sahneleri aklıma geldi dışarı çıkamıyorum :///

• Olabilirsiniz nick de komunist zaten
    42% (5)67% (4)50% (9)Oy Ver
  • Olamazsınız
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Sizi dinleyip ne yapsınlar :/
    50% (6)33% (2)44% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba, ben o partktaki amca. Seni kaçırıcam, hazırlıklı ol xd

0|1
    0|0
    • asdhjsgd amca bir 3-5 sene beklesen ?

• Gizli görev bekliyor. Yakınlarınla vedalaş xd

Kızlar Ne Diyor 11

• tabii ki dinleniyorsun bir tek sen de değil üstelik.yani melik gökçekin twitterdan kendisini eleştirenlerin bilgilerini alıp alıp kullandığı,facebookta bile fişleme yapılan bir ülkede sen takip edilmeyeceğini mi sanıyorsun.tabii ki sende herkes gibi izleniyor ve birgüzel fişleniyorsun.

0|1
    0|0
  • Beni sorarlarsa görmedim tanımam okumadım de.. Adımı verirsen hainsin

0|1
    0|0
  • Kim dinler ya bırak allah aşkına :))

0|1
    0|0
    • aklıma gelmiyor değil :/

• Hadi diyelim bizi dinliyorlar ne yapacaklar dinleyip ?Kızlar dedikodu ,erkekler kız muhabbeti .Bunlardan başka ? Devlet sırrı filan mı veriyosun telefonda :))

• polis yurdunda kalırken dinliyolardı bizimkini

bense sevgiliyle fingir fingir anasını satıyım

0|2
    0|0
  • lan senin benim telefonumu kim niye dinlesin fbi peşinde dikkat et

0|1
    0|0
    • fbi federal büro. olsa olsa cia olur

• Üniversite öğrencisi misin?

0|1
    0|0
  • yahu telefon çekmiyordur bırak allah aşkına sen de... :D

0|1
    0|0
    • ben açık havadaydım o da evdeydi. ev de dağ başında değil şehrin ortası ://

• ben de şehrin ortasında oturuyorum ama allahın belası bazen çekmiyor :D

• kesinlikle olabilir.

0|1
    0|0
  • yok ya kim dinliycek beniii :D

0|1
    0|0
  • Cep telefonuyla konuşurken arkadan cızıltılı sesler geliyorsa dinleniyordur.

0|1
    0|0
  • eğer konustugun kendı sesın sana yankı yaparak tekrarlanıyorsa dınlenıldıgınden şüphe duymalısın

0|1
    0|0
    • bir kez olmuştu ama kulaklıkla konuşuyorum ondan olabilir demişti

• dikkat et.

Erkekler Ne Diyor 7

• İstihbaratın işi gücü yok da şimdi seni mi dinleyecek, boşver bak keyfine :) , ayrıca dinleseler ne olur özgürlüğünü kısıtlama boşver, hatta ben artık bu dinlemeler çıktığından beri özel hayatımı bile telefonda yaşar oldum :)

0|1
    0|0
    • ben de mi öyle yapsam ya da birkaç gün camiye takılsam dinlemeyi keserler mi ki :/

• Dinlendim, Yargılandım.

0|1
    0|0
  • Dinlenme işi şöyle olur eğer ki telefonunda normal birisiyle konuştuğun sesten az ses çıkıyorsa dinlenme ihtimalin çok fazladır. Ama ben güvenlik biriminde olsam seni dinlerdim zaten nick'de komunist kafanda çalışıyor ama başka şeye çalışıyor:D a dedim:D

0|1
    0|0
    • harbiden var öyle şüphemiz bir ara da bana seni aradığımızda arkadan rüzgar sesi geliyor diyorlardı.

• yarın göndereyim şimdi hastayım biraz ses kötü çıkıyor dalga geçme sonra asdhjdkgh

• Bir ara hatırlat bana Ahmet ağabeyin hikayesini anlatayım sana:D

• Telefon çok yoruluyor ya şuan hamakta dinleniyor desem komik olur mu la? Ama içten cevap ver ^^

0|1
    0|0
  • kaydedeğer bir okulda -dtfc, odtü vs- bir okulda yoldaş değilsen, pimpiriklenme gerek yok. operatör avea ise o mıntıkadaki yoğun kullanımdan çökmüş olabilir.

0|1
    0|0
  • müthiş kurgu kafayı yemeye yakısın yalnız

0|1
    0|0
  • otur hax oyna bir kac gun gorunme ortalarda..

0|1
    0|0
    • saatlerdirevdeyim korkudan :(((

Yükleniyor...