Okulda hocayla sorun yaşadınız mı?

İlkokulda pek olmaz ama lisede veya dersanede hocayla yaşadığınız ilginç,sert polemikler veya okulda yaptığınız büyük bir yaramazlık var mı, yoksa öğrencilik hayatınız boyunca örnek öğrenci miydiniz?

Güncellemeler:
Yaşadığınız olayları anlatırsanız sevinirim arkadaşlar :)

0|0
20|10

En İyi Erkek Görüşü

• X--Ben lise3.sınıf bir matematik dersi...

Y--Panpa

Q--Hoca

!--Sınıf koro halinde

------------------------------------------------------

X--Yaa bu matematikte ne işime yarayacak logaritma anlamadım gitti.

Y--Harbiden ya bune

Q--Lan gerizekalılar siz ne anlarsınız matematikten.

X--Hocam tamam şu logaritma benim işime yarayacak mı? onu söyleyin yeminle anıracam sınıfta

!--Owwwwww

Q--Logaritma bankalarda faiz hesaplamalarında kullanılır.Bilgisayarlarda kodlama işlemlerinde kullanılır.

X--EEee hocam ben bilgisayar mühendisi değilim.Zaten bankada faizde hesaplayacak değilim zaten faiz haram.Sonra ben ...

Q--Çık dışarı çık eşşek herif istemiyorsan okumayacaksın.

X--Hocam ayıp oluyor ama.

!--Hahaaaa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• hem örnek öğrenci hemde hocalarıyla takışan biriydim.

0|1
    0|0
  • Sık sık sorun yaşardım.

0|1
    0|0
    • Hangi birini anlatayım üniversitede iletişim hocam saçma sapan selamlaşma ve kendini 3 yıldır birlikte okuduğun sınıf arkadaşlarına tanıtma seremonisine katılmadığım için beni sınıftan kovdu yüzsüzlük yapıp çıkmadım dersten gerildi ortam sınıf arkadaşlarımı alıp başka sınıfa gitti :) sonraki dersler de artık bensiz yapamıyordu çünkü o sınıfı çekilir yapan bendim :D

• lisede ülkeler cogrfyasi dersnde ipek ongunun kitabnı okurken yakalnmstm snra çöp kovasnin bsna dikmek istmi beni kalkmam kalkarsn derken kulagmi yakalmaya clsti hocada ksaydi resmen zıpladi yakalamak icin :D snra bnde hocayı ittm dersten atti beni snrada o dersten brakti bütünlemelr falan en sn tek ders icin sn dönem açik liseye yazlmstm hoca iste takti mi takyo gerci haklydn kadn ama orjnalde tuhaf bir kadndi

0|1
    0|0
  • Evet yaşadım çok.

0|1
    0|0
  • aslında mecbur kalmadıkça sorun yaşanmamasında fayda vardır hoca size takar ikide bir sataşır o zaman hakkınız var ama hikayeden sebeplerle aranızı bozmanıza gerek yok aranızı iyi tutmaya çalışın hocayı sevdiğinizden değil kendinizi sevdiğiniz için aranız iyi olsun elbet birgün işinize yarar kendimce :)

0|1
    0|0
  • Bana hep psikopat hocalar denk geldi. Eğer onlarla tartışırsam bırakırlardı beni. O yüzden sessiz olmak en iyisi.

0|1
    0|0
  • Evet yaşadım kimyacıya bişey hediye etmiştim ya sınıf hocam kıskanmış bide derste origami yapıyomuşmuşum güya (ancak bir kez yaptım uyarı aldıktan sonra kaldırdım) bana kızdı kavga ettik.

0|1
    0|0
  • hocalar beni çok severdi yaaa nasıl saygısızlık yaparım onlara:))

0|1
    0|0
  • matematik öğretmenim bana kafayı takmıştı. derste hep bana bakıyor, sorular soruyor, sandalyesini yanıma çekiyordu. bu sebepten dolayı onunla hiç konuşmaz, dersi dinlemezdim ama en yüksek notları ben alırdım. o hocayla soru sorma dışında hiç konuşmadım.

0|1
    0|0
  • Hocalarla hiç muhatap olmazdım. Kafam rahattı.

0|1
    0|0
  • üniversitede yaşamıştım

0|1
    1|0
  • çok fazla oldu özellikle lise yıllarımda tabi maharetmiş gibi anlatmıyorum bunu ama anlamsız otoriteye gelemeyen biriyim. en son geçen hafta tartıştım .

0|1
    0|0
  • Evet bedenciyle sac yuzunden bir olay yasadik dersinin oldugu gun gitmedim falan oda beden 4 dusurdu onun yuzunden takdir alamadim oyle iste hic girmiyorum artik derslerine :D

0|1
    0|0
  • ilkokul lise hep sorun yaşadım pişman değilim gene yapardım. bende sorun yok onlarda vardı.

0|1
    0|0
  • çok değil ya herkez yaşamışdırr bencee

0|1
    0|0
  • saygılı öğrenciydim çünkü benim annemde öğretmen ilk önce annemi düşünmem lazımdı

0|1
    0|0
  • okulun bahçesindeki ağaca ismimi kazımıştım die diğer öğrencilerle beraber elime tahta cetvelle vurmuştu.

0|0
    0|0
  • beni dersten attı, bende ısrarla çıkmadım .bana doğru hızlı hızlı gelince bağırdım bende. o cıktı gitti . sonra bıraktı tabi o dersten..sonra araya başka bir hoca girdi özür dilemesini sağladık , dersi ikinci kez aldım ama A- yle geçtim

0|1
    0|0
  • Örnek öğrenci değildim. Ortaokuldaki Türkçe öğretmenimle ve lisedeki din hocamla sürekli bir sorunlar yaşar dururdum.

0|1
    0|0
    • Lisede şimdiki gibi düşünseydim din hocasıyla kavga ederdim galiba..İyiki sonradan fark ettim bazı şeyleri :) O zamanda pek mantıklı gelmiyordu ama şimdiki kadar kesin değildi düşüncelerim..

• Valla bir tanesi 9 yaş.. öhö öhö neyse..Bu konular çok derin :)

• yaşadım tokat yedim bende tokat attım o okuldan atıldı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben O Zamanlar Her Erkeğin Olduğu Ülkü Ocaklarında Takılıyordum, Okuldan Siyasi Örgüt Ve Toplum Kurmak Diye Bir Suçtan Atılmak Üzereydim.

Fazla Kafama Takılıyordu, Bir Gün Otururken Düşündüm. Niye Hem Okuyup Hem Çalışmıyorum Diye, Okulu Bıraktım[Onlar Beni Atmadan Önce:) Okulda Sevilmeyen Bİriydim Yani Onlar Atmadan Bırakmam İle Onlara "Biz Bunu Okuldan Attık Dedirtmedim :) ]

Kafam Rahat Hiç Pişman Değilim :)

0|1
    0|0
  • Üni'de hazırlıkta yaşadım.Ama sonraları kadın çok sevdi beni orası da ayrı

0|1
    0|0
  • bana çok bozdu önünü alamadık bozdu okumaz bu diyolardı okudum mk asjfşlsdakfj

2|1
    0|0
  • yerli hocalar soyadımı bildikleri için seslerini çıkartamadılar hiç bir zaman. Dışardan gelenlere de tanıttık kendimizi

0|1
    0|0
  • liseye kadar pek bir sorun yaşamadım ama üniversitede yaşadım hala yaşıyorum..adam yanlış anlatıyor konuyu düzeltiyorum sonra tartışıyo benle :D kaynak gösteriorm susuyo hoca bir kaç kez tartıştık sınavıda zaten sallayarak okumuş :D

0|1
    0|0
  • nerdeyse okulun en sorunlu öğrencisiydim ama 10sene oldu hala hocalarımın bana ikram edecek bir çayı vardır

0|1
    0|0
  • darp etmişliğim var okulda

0|1
    0|0
    • Öğrencinin vurduğu yerde gül biter :)

• hoş bir şey değil ama küfür vardı işin içinde. ben de tabi o zaman ergenim. sonra kendisi özür dilemek zorunda kaldı darp eden ben olmama rağmen

• ben müdür yardımcılarıyla dertliydim.arabasını çizdik o derece sinirlendirdi.

0|1
    0|0
  • okuldan attilar sayilir mi ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...