Arkadaşım pilates sayesinde cok uzadı dogrumudur?

18 yasindayiz ikimizde geçen sene aynı boydaydik bu sene ben onun burnuna falan geliyorum cok uzadin deyince pilates yaptığını soyledi sizce dogrumudur boya bu kadar etki etcek kadar

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru Olmaz mı? Plates Genetiğe Bile Etki Eder... Pehhhhhhh... Ana Baba 1.50 Olsunda Sabah Aksam plates Yap Bakalım Uzuyor MUsun. Elbette Sporun Etkisi Var Bilim İnsanları Her İnsanın Olmasada 23 Yaşına Kadar Bu Anlamda Gelişimin Sürebileceğini Söylüyor. Tabi Bu Epey DÜşük Bir Oran. Arkadaşın Duygularınla Oynamış Direk NET bir Etkisi Olamaz.

0|0
    0|0
    • Kas boyunu uzattığı icin uzun görünüyormussun

En İyi Kız Görüşü

• daha dik duruyordur uzamamıştır

0|0
    0|0
    • Ama kızın nerdeyse burnuna falan geliyorum

• bilmiyorum belki de büyüme çağında olduğu içindir sonuçta kızlar 20 ye kadar uzuyo

Erkekler Ne Diyor 4

• dogru degildir salagin teki dir

0|0
    0|0
  • seks desen anlarım da, çekiyo saçımdan uzadım gibisinden, pilates yazmışsın bacım, lütfen gerçekçi olalım.

0|0
    0|0
  • sanmayrum

0|0
    0|0
  • Cogu spor boyu uzatir tabi genetik faktorde cok onemli ancak soylede bir gercek var max 5 10 cm

0|0
    0|0
    • ama yas 18 sonuçta daha ne kadar uzayabilirimki bunu duyunca bende pilatese basliyim dedim 5 cm bile uzasam yeter valla bana

• Eger kemiklerin kapanmissa 1 cm bile uzamassin git doktora ona baktir bu kisilerde farklilik gosterir

Kızlar Ne Diyor 1

• dogru degil bence sadece onunla olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...