Kapat

Siz olsaydınız ne yapardınız?

ilkokul birinci sınıfa giden bir kız çocuğu var. bir bacağı protez yaşıtlarıyla birlikte oyun oynamak istemiyor. öğretmenlerle de konuşmuyor . sorulan sorulara cevap veriyor sadece arkadaşları oyuna davet ediyor ama kendisi gittmiyor. özgüven sorunu var arkadaşlarıyla birlikte oynayabileceği oyunlar hazırladım ama yinede eğlenmiyor . özellkle öğretmen olan ya da böyle bir durumla karşılaşanlar varsa bir yardımcı olun

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Burdakilere sorman yerine profosyonel destek almalısınız . Bir psikoloğa ve pedagog bulun. Doktor tavsiyesi diye aratirsaniz iyi sonuçlar bulabilirsiniz. Burdakiler buna bende dahil şunu bunu tavsiye ederiz ama siz bunları denerken daha ağır yaralar açabilirsiniz o cocukta

0|0
    0|0
    • rehber öğretmeniyle konuşucam yarın daha detaylı bilgi için ailesiyle bir problemi var galiba çocuğun tavsiyen için teşekkür ederim.

• Rica ederim.yardımsever olman çok güzel :)

• Teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• öğretmen değilim.protez bacağı olduğu için kendi içine kapanmış.onunla daha çok ilgilen.çocuklar değil sen onunla oynamaya çalış.güzel sözler söyle ,Allaha dua etmeyi öğret.Dua ederse her şeyin daha güzel olacağını söyle..Allah yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • Kesinlikle senin ve bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Okul rehber öğretmenine yönlendirmelisin. Kişisel ve Sosyal rehberlik uygulanması gerekir rehberlik hocası tarafından. Çok üzücü ya. :(

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliği yok. insanlardan nefret etme huyu var. yalnızlığı sevme huyu var. ne kadar terslerse terslesin ona yardımcı olun. onu kazanmak bir çok şeyi kazanmaktır.

0|0
    0|0
  • Doğuştan mı böyle?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatı her şeye rağmen yaşamanın mümkün old ispatlardım..

bütün engellerine rağmen,engel tanımayan!..insanları anlatırdım

0|0
    0|0
  • bide şöyle bişey varki küçük yaştaki çocuklar çok acımasız olabiliyor arkadaşlarının tepkilerinide öğrenmek gerek. sadece okul değil sokak mahalle vs. .s çok üzüldüm ya keşke çözümü olsa

0|0
    0|0
    • arkadaşları değilde ailede bir problem var galiba rehberlik öğretmeniyle konuşacam yarın

• eğer öyleyse yandık zaten çocuklardan beter olur

• yazık kıyamam ya ,s

• Kıyamam ya:( diğerlerinden farklı olduğunu düşündüğü için içine kapanmış.Psikolojik destek almalı bence.

0|0
    0|0
  • hayatı sevmiyor sorun bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...