Fitness a dair bilgisi olan (Resimli) ?

Fitness a başlamadan önceki vücudum böyleydi. 4 aydır düzenli olarak devam ediyorum ve çok fazla fark yok. Koçun dediklerinide harfiyen uyguluyorum ama diğer insanlara nazaran sonuçları gözle görülür bir şekilde alamadım. Sizce sebebi nedir?

Güncellemeler:
Resmi güncellemede paylaştım

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Resimlerinden daha önce gördüğüm zayıf biri olduğun normal kilo da biri kalori yaktığı için daha çabuk şekle girebilir ama zayıf biri için bu daha zor olur Şimdiki resmine de baktığım da zayıflamış şekle girmiş bir vucut olarak görünüyor fazla hızlı olmamasının nedeni senin zayıf bir bedene sahip olman olabilir Bunu kilo ile boyunu endeksli kilona bakarak anlayabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 ay ortalama fark atmak için iyi bir süreç büyük ihtimal yemek programında eksiklik olmalı fitness salonunu değiştirmelisin program ayriyetinde vitaminler de kullanmalısın

0|0
    0|0
    • Sanırım bütün problem antrenörde çünkü denileni harfiyen uyguluyorum

• hemen olmaz tabikide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 4 ay, gözle görülür sonuç elde etmek için gayet güzel bir süre. Şunu unutma, salondaki koça güvenmeyeceksin. Kendi kendine koçluk edeceksin.

0|0
    0|0
    • Heh çok güzel tespit kardeşim. Bencede koçta sıkıntı var çünkü denileni harfiyen yapıyorum

• Ya hocan kötü yanlış program yapıyo ya da yeterince beslenmiyosun başka seçenek yok

0|0
    0|0
    • Beslenmede sıkıntı yok eminim ama bilmiyorum başka biriyle çalışmam gerek sanırım

• Valla bende anlamadım kardesim ama bakıcaz bir hal çaresine. Geri kalan hiçbir bölgede sıkıntı yok. Şu an kolum 34 oldu ama daha iyi bir sonuç almam gerekirdi. Halada komik malesef. 70 kiloyum Şu an

• Omuz göğüs kaç

• Türkiye deki hocalar ya pek bilgili değil ya da çok baştan savma yapıyorlar bu işi.

0|0
    0|0
    • Sanırım hocada sıkıntı var dediğin gibi çünkü her denileni harfiyen yapıyoum

• Ben 2 yildir yapiyorum aslinda ilk basladiginda fark olmasi gerikiyordu az calisiyorsun ve programin vucuduna gore deildir muhtemelen kardesim

0|0
    0|0
    • Her denileni harfiyen yapıyorum kardesim aslında ama hocada sıkıntı var sanırım

• iyi beslenmek bu işin püf noktasıdır geriye kalanda sağlam bir diyet ve doğru antrenördür

0|0
    0|0
    • Sanırım sadece antrenörde sıkıntı var kardeşim. Çünkü denileni harfiyen uyguluyorum

• BEN MERDİVEN ALTI YERLERDE SPOR YAPTIM HAKAN GÜMÜŞ BAHADIR TOKMAGA GİTTİM SOSYETİK SALONLARDA HAYAT YOK KARDEŞİM

• Evet benim salonda merdivenaltı sayılır zaten büyük biyer değil ama çeşit var. Koçlarda iş yok yazık valla

• Yerini değiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...