Fenerbahçe - Galatasaray sizce yarı finale kalabilir mi?

her iki takımda sizce yarı finale kalabilir mi? avrupa kupası maçlarındaki dostluk neden ligde yok

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• gs imkansız fener kalabilir.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 19

• 2sinin kalması çok zayıf ihtimal

0|1
    0|0
  • Fenerden dostmu olur Allah aşkına biz tescilli şikecilerle dost falan olmayız

0|0
    0|0
    • işte böyle yaparak herkezin nefretini kazanıyorsunuz sonra diyorsunuz bizi niye kimse sevmiyor böyle diyerek daha çok sizden nefret ederler şuan türkiyenin en antipatik kulubüsünüz bunu bir beşiktaşlı olarak söylüyorum bunlar gerçekler gsliler çok fanatik olmayın çok fanatik olmak size zarar verir bize değil

• fener hakkında hiçbir fikrim yokta gs elendi diyelim :D maçın sonucu belli ama kalbimiz yenmesinden yana tabi. :)

0|1
    0|0
  • ben fenerliden dost edinmiyorum sen kople fenerle dost ol diyosun peeeeh !

1|1
    0|1
  • Dostluk ligde çok zor. Ben ligde takımımdan iyisini tanımam. Bazı taraftarlar da bu işi abartıyor çözülmesi gereken sorun bu.

0|1
    0|0
  • ikiside turu geçecek uzatmalarda alsalarda .!

0|0
    0|0
  • Fener'in işi daha kolay galatasaray'a göre..

ama umarım iki takımda yarı finale kalabilir..

1|1
    0|0
  • fenevin gotunden bal damladıgı icin cıkabilir

ama galatasarayın işi zor ama onların işi zaten zoru başarmak ben inanıyorum sonuna kadar

0|1
    0|0
  • temennımız o yonde... umarım yuzumuzu kara cıkarmazlar.Bir Eskişehirsporlu olarak galatasaray ve fenerbahceye kupaya gıden yolda basarılar dılerım.insallah ıkı takımımızda kupayı Türkiye'ye getirir

0|0
    0|0
  • fenerin çıkma ihtimali daha yüksek gs ninki düşük görünüyo

0|0
    0|0
  • febenin şansı yarı yarıya bence Galatasaray'ın şansı ise %35 gibi görünüyor şu an için ama maça kadar ne olur ne biter orasını Allah bilir bakarsın mesut sakatlanır ronaldo sakatlanır bir şeyler olur o zaman derim şanslar yarı yarıya.

0|0
    0|0
  • Galatasaray b*k geçer turu elensin cinconlar yemişim dostluğunu.

0|0
    0|0
  • fenerın karsısna tottenham cıkmadan elenmzde gs elenır bu turda

0|0
    0|0
  • ne dostlıuğu

0|0
    0|0
  • İkisi de final oynar bence.

0|0
    0|0
  • gs mi aman aman dostluğum yok beter olsun ii olmasın..

0|0
    0|0
  • Rekabet olması gerekir.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe yüzde 50, G.Saray yüzde 5.

0|1
    0|0
    • aynen galatasaray için zor kura real madrid çok iyi takım zor ama imkansız değil tabi fenerbahçe başta kolay kura seçti düşünselerde lazio çok güçlü acayip kadrosu var yanılmıyorsam şuan ligte altıncı sıradalar daha ne olsun fenerbahçe tur atlayavilir atlamayada bilir karşındaki lazio basel değil basel olsa yüzde 70 geçer derdim ama yine de başarılar fenerbahçeye

• kardeş sorun güzel ama düşünce saçma.Fenerbahce lazioyla eşleşti.Galatasaray dünyanın en iyi takımıyla.biri bmw şahinle yarısıor.Galatasaray bmw gidiyor ferrariyle yarısıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...