Bir kizin futbol ile ilgilenmesi iticimidir?

Merhaba arkadaslar, 18 yasindayim ve fanatik Galatasarayliyim. Fotograflarimin cogunda formam var, maclari puan durumunu hep takip ediyorum. Annem ve abim bu durumdan cok rahatsizlar. Merak ediyorum disardaki erkeler acaba ne dusunuyordurlar, ve sizler tabiki..

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• oooooo bak tam evlenmelik kızsın haaa :D bir de GALATASARAYlıymışsın hemde fanatik daha ne olsun. bende fanatiğim GALATASARAY aşkı bambaşka :)

1|0
    0|0
    • renktasimmmmm :) var yok bir GALATASARAY askim var sadece

• hiç böyle kıza denk gelmedim hayatımda yaaa :/ helal olsun renktaş sana :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Galatasaraylı ise çekicidir. Diğer takımlara düşüncem yok.

2|0
    0|0
  • milli maç izlerken maçın yarısına gelip aşkım bizimkiler bu kırmızı olanlar değil mi demekten iyidir. tabi ki de güzel bir şey hele bir gslı olursa ooo.

1|0
    0|0
  • Futboldan ve spordan cok sacma klan kulturune donmus takim olusumlarindan nefret ederim.

O yuzden bir kizin, dunyada ve ulkede bu kadar meseleyi goz ardi edip, `fanatik` olarak anlandirilacak tarzda bir takima ilgi duymasi ve destek gostermesi benim gozumde o kizi degersiz kilar.

Kisisel algilama. Demek istedigim futbolu sevene belki hos gelebilir ama sevmeyen onemli oranda erkek kitlesi var.

0|0
    0|0
  • Çekicidir ;)

1|0
    0|0
  • sporla ,lgilenmenin hatta fotbolla ilgilenmenin bir sakıncası olamaz .erkekler yemek yapabildiğine göre kızlarında futbolla ilgilenmeside bir o kadar normal .

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenen kadın topuklu ayakkabı giyen erkeğe benzer.

0|0
    0|0
  • Ben itici buluyorum .

0|0
    0|0
  • Offside ne lan? :)) ben kiz arkadasim tarafsiz olsa da fanatik yaparim zamanla..

0|0
    0|0
    • Topun son oynandigi anda rakip kale cizgisine toptan daha yakin bulunan futbolcunun durumu offside olarak belirtilirrrr :) evet yapmalisin

• Yoooh olmaz boyle googledan bak bak yaz olmazzz... Yanimda olacaksin ve pozisyon soracagim sana.. Saka yapiyorumm:))

• hahaha deli

• bende itici bulurum ya

0|0
    0|0
  • bitek gs ile ilgileniyosan iyi yoksa çıkıp ajax ın kadrosunu bende iyi sayarsan yuhh sana.

0|0
    0|0
  • o değilde hafta sonuna halı saha maçına bir adam eksik gelsene bizim takıma

0|0
    0|0
    • Cok iyi bir kaleciyim, nerde mac :D

• ne kufur ediyorsun manyak :D bana uzak gelemiyorum siz gelin burda mac yapalim

• hayır kadro kurmak ne zor bir bilsen

offf

ya hafta sonunun stresi şimdiden sardı .bu hafta ki maç çok öenmli kesin kazanmalıyız

bu arada sen nerdeydin ki uzak diyrosun

• ben takım tutmuyorum vallaha tutandanada gıcık oluyorum kızda olsa erkekde olsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hakkıyla, bilgili olarak yorum yapıyorsa güzel ama dikkat çekmek için çakma fanatik gibi davranıyo bazıları o sinir bozucu

0|0
    0|0
    • Aynen, takiminin gecmisini bilmeyip bos bos konusanlara gicik oluyorum bende

• ben de fanatik fenerliyim her gün gazete okurum spor sayfalarını da okurum fener dışında tüm takımlar hakkında bilgim var. bunda bir anormallik yok futbol sadece erkeklere has bir spor değil..

0|1
    0|0
    • Doğru Sölüyrsun :)

• Yoktur :)

• avrupada böyle bir konu açılsa gülerler bizim ülkemizde yobaz çok o yüzden kafana takma takımına gönül bağlılığını devam ettir

• Bana yapmacik geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...