Galatasary - Real Madrid

Ne olur arkadaşlar turu geçeriz gibi bir his var içimde ılk maç gollu beraberlik Arenada da tek farklı galıbıyet dıye geçiyor içimden siz ne dusunuyosunuz :))))

Güncellemeler:
Real bizi ne kadar küçümserse o kadar iyi olur bizim için o kadar açık oynarlar bizde fırsattan faydalanabılırız :))

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• '' İmkansız Galatasarayca Değildir. .'' İnşallah herşeye rağmen inanıyoruz..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayat bu bellimi olur guvenelim aslanlarimiza ve impartorumuza

0|0
    0|0
  • ya hep abartma kendini kandırma diyorlar ama kazanabiliriz imkansız asla yoktur.

1|0
    0|0
    • Yapamaz dedıkleri şeyleri yapıyoruz genelde daha önce yendık sımdı neden olmasın

• ihtimal var.

0|0
    0|0
  • Pek umutlu değilim açıkçası..

Ama umarım alır maçı GS.

0|0
    0|0
  • anaaaa 7 puan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Real elenmesi zor takım

0|0
    0|0
  • İspanyada farkı yersiniz burda tek farklı yenersiniz turu onlar geçer sizinde hevesinz kursagınzda kalmamıs olur :D

0|0
    0|1
  • Bizim oyuncular patates tarlasında oynamaya alışık. Real Madrid'e bu yola gol attık attık, yoksa iş sıkıntı.

0|0
    0|0
  • kazanma ihtimalini düşük görüyorum schalke kötü schalkeydi bu real hem daha iyiler onlardan hemde formdalar barçayı yeniyolar adamlar çok zor tabi imkansız diye bişeyin futbolda olmadığının yunanistan euro 2004 de bize öğretti.

0|0
    0|0
  • 5-0 Hala Madrit

0|0
    1|2
  • Maç gününe kadar bu konuyla ilgili pek konuşmak istemiyorum ama şans olayında %35 Galatasaray'ın turu geçme ihtimali var bana göre ama maça da daha çok var ne olur ne biter maç günü kendi düşüncelerimi yazacağım.

0|0
    0|0
  • yok be hacı gercekten cok zor hayat olmaz o adamlar 4 taneden baska gol atmaz bence ayıp olmasın die cimbom o takımla bas edemez eskidendi ogünler. simdi cok zor

0|0
    0|0
  • gs orda iki fark yapar burda berabere biter.

0|0
    0|0
  • ilk maç 4 - 0 falan..

0|0
    1|0
  • banada elerız gıbı gelıyo zaten eleyemezsek cok fena ıcerdeyım 6 kısıyle iddaya gırdım yemegıne

0|0
    0|0
    • 1 kişi neyine yetmedi :).. bnde iddiaya grdim ama bir kişiyle tur bizim Allahın izniyle

• bizim gönlümüzden de böyle geçiyor hayırlısı

0|0
    0|0
  • GALATASARAY 5 real madrid 0 rüyamda aksakallı dee söyledi.Zorla bana skor oynatacak bu dede ya :D

0|0
    0|0
    • Burdaki maç için mi dedi acaba ona göre bende skor oynayabılırım :P

• Real Madrid iki maçıda kazanır.

0|0
    0|0
  • G.Sarayın işi çok zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...