Aşkta yaptığınız en saçma şey nedir?

sevgiliniz için yaptığınız saçmalıklar nelerdir cemyılmazın son gösterisini izleyenler bilir kızı istanbulun bir ucundan diğer ucuna eve bıraktığınız günleri hatırlayın... Peki siz sevdiğiniz insan için nasıl bir saçmalıkta bulundunuz

Güncellemeler:
soruya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim aşk insanı aptallaştırıyor ama çoğumuz aşıkken nasıl tepkiler verdiğimizin farkına varamıyoruz eğer saçmalamıyorsan aşık olmamışsın demektir. kimileri ise pişman adı üstünde saçmalık işte.. değmezmiş haketmezmiş...

bilinen tek gerçek var ki aşk için bu yaptıklarımız saçmada olsa ya da başka şekilde nitelendirilecekte olsa çok ama çok güzel şeyler.. İçinizdeki aşk hiç ölmesin sevgiler .)

0|0
16|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben onun için 18 yasımı doldurup dogum gunünde Kıbrıs'tan istanbula gitmiştim tek basima havaalanında kalacaktım gece, annemlerle aramız bozuktu kıza da demedim gelecem diye. Gece giydiğim botta ayağım terledi tahriş oldu bir tanıdıkta kaldım gerçi, ama herseyi göze almıştım harçlığımdan parami biriktirip bilet almıştım filan ... Ne güzeldi ya ama ne oldu Daha sonraları kız beni hic sevmemiş benle mutlu olamiyormus yalnız kalması gerekiyormuş hayat boyle kahpe iste sen neler yaparsın seni atarlar çöpe Hic ugruna

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Benim çok sevdiğim fakat beni pek fazla sevmeyen arkadaş olarak gören birinin paraya çok ihtiyacı vardı. arkadaş ortamında konusu açıldı. bende hemen eve gidip annemin çeyrek altınını bozdurup ona vermiştim. çok sevdiğim için yapmıştım ama annemden de dayağı yemiştim tabi :)

1|0
    0|0
  • hiç saçmalamadım...

0|0
    1|0
  • Benim yaptığım bir şey yok ama lisedeyken erkek bir arkadaşım sevdiği kızın kaldığı yurda gidip 2 kişiyle gidip sarhoş taklidi yapmıştı disipline gitmişlerdi :)) Ama kızı kapmıştı, ne günlerdi be...

1|0
    0|0
  • onun kentinde hayatı zordu,benim kentimde hayatım zordu,birleşme imkanımız da dolayısıyla çok zordu,derler ya insan sevdiği için tüm zorlukları aşar diye,bazen olmuyor arkadaşım o mutlu olsun diye başkasıyla çıkmaya başlamıştım ve bunu ona söyledim o gün bu gündür mutlu bir başkasıyla..

1|0
    0|0
  • aşık olunca mala bağlarım.

0|1
    0|0
  • haha bikeresinde rahatlıktan unuutp yanımda olduğunu şarkı sölemiştimm sora bir an duraksadım ve göz göze gelip bir kahkaha kopmuştu.:) çok ama çok hoş şeyler iyki var :)

0|0
    0|0
  • Sacma mi bilmem ama degmezmis ailemi cignedim...

1|0
    0|0
  • paranoyaklıklarımı ona söylemek.

0|0
    1|0
  • bi sürü bir sürü.

0|0
    0|0
  • saçma şeyler yapmadım hiç..

0|0
    0|0
  • hatırlayamadım yapmadım galiba

Babamın hattına yüklü miktarda fatura getirmiştim galiba.

0|0
    1|0
  • O beni sevene kadar, o bana gelene kadar kimseyle çıkmamaya, evlenmemeye karar verdim.Ondan başkasıyla olmaz asla.Yalnızlık daha iyi ondan başkasına 'seni seviyorum' demektense

1|0
    0|0
  • Ne yapmadım ki sabahın köründe kalkıp şehir değiştiriyodum yanına gitmek için 4-5 saatte akşama da dönüyodum.. Kimseyi dinlemiyodum benim bildiğim doğruydu ya her zaman... Yanlışlar işte...

1|0
    0|0
  • hala onunla devam ederek en buyuk sacmalıgı yapıyorum

2|0
    0|0
  • sevgılıme cok cırkınsın demıstım 1 hafat benle konusmamıstı :D:D aslında ben guzel sın dıyecegıme cırkınsım demısım yanlıslıkla ama cok tatlıydı ne dıyecegımı bılememıstım :D

2|0
    0|0
    • belkide güzelsin deseydin daha kötü olabilirdi .) yakışıklısın demeliydin

• ben genelememi yaptım üstüne alinan alir :D

• tamam üstüme alınmadım ayrıcada üstü kalsın .)

• hangisini sayayımki aşkta mantık arıyamayız zaten aşk gelir mantık gider..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Saçma şeyler yapmadığımız için keybediyoruzdur belki de. Bunu hiç düşündün mü? Artık aşkın mezhebi ve tanımı çok genişledi. Saçma şeyler aşkın tanımı ve "aşkta yapılması gerekenler listesi"ne girdi. Onlar trend oldu ve onları yapmayanlar aşka değer vermiyor olarak nitelendirildi. Varsın öyle olsun. Benim aşkım bana özel, kalıplara sokamam.

0|0
    0|0
  • Kendisini 2 saat görebilmek için 710 km yol yaptım bir gün içerisinde..

1|0
    0|0
  • Arabamla camının altına gitmiştim bir an canım jelibon çekti demişti bende jelibon buldum gecenin 11 inde yukardan poşey sallandırmıştı iple bende jelibonu poşete koymuştum yemişti :)

0|0
    0|0
  • Güvendim :)

1|0
    1|0
  • San Remo'da (İtalya-Fransa sınırı) sokakta uyumuştuk macera olsun diye..

ama mal ben, ona bi'şey olur diye nöbet tutarak geçirdim geceyi..

1|0
    0|0
  • kafede oturuyoduk bir kız girdi içeri güzel falanda değildi gözüm daldı baka kaldım sonra farkedip konuşmamıştı benle gün boyunca :D

1|0
    0|0
  • aşk değilde lisede bir kızla çıkmaya başladım 2 . görüşmemizde ismini unuttum birde ismini unuttuğumu söyledim ağzına geleni söyledi gitti:)

1|0
    0|0
  • aşırı bağlamak hiç şüpesiz :@

1|0
    0|0
  • kendimden çok karşımdakini düşünüp onun mutlulugunu kendiminkinden önde tutmak degmiyomuş 4S kuralı her zaman için haklılıgını ortaya koyuyo

0|0
    0|0
  • aşk zaten başlı başına saçmalık

0|0
    1|0
  • yagmur altında 20 dk kosmak :S

1|0
    0|0
  • Güvenmek benim yaptıgım tek hata buydu nasıl guvendıysem

0|0
    1|0
  • sevgilimin yanında osurmuştum.

1|0
    0|0
  • İyi çay demleyemediği için ondan ayrılmıştım.

Sanırım saçmalık farkındayım

0|0
    0|0
  • oooooo çok saçmaladğım oldu şimdi yazmaya başlasam gece olur bence anlatmasan daahai iyiii:D

0|0
    1|0
  • Aşk için yaptığım en saçma şey sevişmek oldu.. Buda aşkı öldürdü..

1|0
    0|0
  • ben sevgilim için adamın mekanını basmıştım

1|0
    0|0
Yükleniyor...