Arkadaşlar acil yardımınızı istiyorum

Arkadaşlar yazacağım şeylere çok şaşırabilirsiniz ama gerçekten arkadaşım ne yapacağını bilmiyor. Arkadaşımın adı Şeyma bunun bir erkek arkadaşı var bu erkek arkadaşını bir ara çoook seviyodu. Sonra bunlar baya yakınlaştılar ve ayıp şeyler yabmya başladılar kaç kere uyardım Şeymayı ama dinlemedi beni seviyorum dedi afedersnz göğüsünü yalatdı ve şeyini elledi erkeğin. Bunlar çok kötü birşey biliyorum kız şimdi bu erkeği sevmiyor ve ayrılarda ama erkeğe yakın davranıyor bunu birilerine anlatmasından çok korkuyor ailesi itibarı falan . bence yapılabilecek birşey yok ama yanımda ağlayınca içim parçalanıyor ne yababilirim bana yarıdm edin dayanamıyorum onu öyle görmeye. erkek birine birşey anlatmasın die ona yakın davranıyor. Ben bişey yabamayınca kendimi kötü hissediyorum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen o kıza söyle ailesine falan söylemez. yakın davranmasın uzaklassın o cocuktan. cocuk onu söylemye cesaret bile edemez

0|0
    0|0
    • ailesi değil problem kendi arkadaşlarına yayarsa yani dedikodu olarak yayılırsa aileside öğrenir :( içim parçalanıyo onu öyle görünce :'(

• o zaman birşey yapma normal davranın. o cocuk yayamaz. korkma

• tamm

Erkekler Ne Diyor 2

• :) erkeğe yani kadın adama git deki:) şeymanın ailesi böyle böyle şeyma senin üstüne kalır :) ozaman tırsar o erkek ... :)

0|0
    0|0
    • milletin ağzına düşmesi konu

• elnde kanıt olmadan nasıl inandırcakki milleti. ailesine sölersede bana yanaşmak istei yüz vermeynce böle iftira atıyo der olur biter. elinde kamera kayı resm falanmı var sanki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...