Tanımadığımız konuşmadığımız bir erkeğin bizden hoşlandığını nasıl anlarız?

Herkese merhaba;H

Hiç tanımadığımız konuşmadığımız bir erkeğin bizden hoşlandığını nasıl anlarız.Şimdi bu kişiyle sadece haftanın iki günü ortak derslerde aynı ortamda bulunuyorsunuz.Daha önceden bakıyordu ama şimdi bakmayı kesti.Geçen gün farkettim yine bakıyordu herhalde.İşte emin olamıyorum.nasıl olabilirim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Elin yuzun duzgunse, nefes aliyorsan ve trip/naz/dirdir eden bir tip olup erkekler uzerinde baski kurmuyorsan asik olunabilecek bir kisisin. Biraz bakim ve biraz gulumse her erkegin hoslanmasina sebep olur. Hele de Turkiye'de. Onemli olan onun yanina gitmen ve ona `eger cikma teklif edersem beraber oluruz` dusuncesine inandirman. Bunu sicak kanlilikla yapabilirsin ancak. Haaa bunu sirf eglencesine yapan orrrosspular cok, ama eger seviyorsan ve bunlari yapiyorsan yakin zamanda o teklif kismina kosar adim gelecektir.

1|0
    0|0
    • elim yüzüm düzgün,nefes laıyorum,naz flan yapmam.Zaten o bakışlarına karşılık versem bunların şöyle bir işaret çaksam dibime gelriler ama onlar bakıyor bakıyor ben bir kere bile bakmadım.O deidğin gibi ibşey yapmam keyfine kimsenin duygularıyla oynayayamam yazık günah.Sevme gibi ibşey de yok.Sadece hala niye bakıyor onu merak ediyorum halbuki bakmayı kesmişti ya da ben öyle zannettim.

• :D Peki. Tesekkur ederim yine. Ben insanlari kolay taniyorum zaten. Sevgili olma istegim tamamiyle baska amac icindi. Sevilmek icindi. Simdi oyle derdim yok. Sevilmek diye beklentim yok. Sadece vakti gelince refah dereceme gore guzel bir kizla evlenecegim. Belki yanlis dusunuyorum ama yoruldum. Sozlerim bitti. Seni de cok tuttum burada. Cevaplarin icin sagol.

• arkadaş olarak ekledim.Herkes ister tabi sevmek sevilmek.bu insanı en temel ihtiyacı.Umarım bulursun öyle birini.Estağfurullah ne demek.Çok güzel bir sohbetti.Görüşürz sonra.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sizin gittiğiniz yerlere sürekli gidiyorsa.Eğer aynı okuldaysanız.Siz bahceye çıkıknca o da bahceye geliyorsa, siz kantine gldince o da kantine geliyorsa.eğer cekinken biriyse size Kacamak kacamak bakışları olacaktır. Çekinken biri değilse uzun uzun size bakıyorsa sizden hoşlanıyordur.

1|0
    0|0
    • O cinsini de gördüm.Bu öyle yapmıyor bakıyor sadece.

• Eğer arada bir bakıyorsa hoşlandı olduğunu zannetmiyorum.Eğer sizde ona bakıyorsanız ve o da bunu faketmişse, sizi her gördüğünde bakaçaktır.çünkü size karşı ilgi duyuyordur.Aynı bu durum tanıdığım bir kızın başından geçmişti.Ve bir süre sonra erkek o kızla konuşmuştu.

• bi derste 8-10 defa bakıyor.Ben ona bakmıyorum ama sadece arkadaşıyla konuşma bahanesiyle arkasına döndü kaç defa ve benim tarafa baktı.hep 4 arkadaş beraber oturuyolar arkalı önlü niye o gün öyle çok döndü arkasına ikide bir.Diğer zamanlarda öyle yapmıyor.

• Cogu zaman gözlerini senden alamaz. sen de baktıgında gözlerini ceker

0|0
    0|0
    • şimdi ben sınıfın bir ucunda osınıfın diğer ucunda oturuyor nasıl gözlerini benden alamayacak adam bkasa bile görebilir mi ki o kadar mesafeden ama bu deidğini yaşadım.Çocuğun dibine oturmuştum(bu çocuk değil başkası) arada 10 cm ya var ya yok.Çocuk 4 derste hocaya değil bana baktı.Hoca bile farketti derste bize bakıp ders anlatıyordu.Bildiğin sıraya yattı bna bakıyordu tebessüm edip melek gibi yüzü vardı sonra benim orada dersim bitti ve bir daha gördük birbirimizi üç hafta sonra beni görünce

• ikisi de hoslansa kavga ederler

• etmezler bir tanesi mülayim içine atan bir tipe benziyor.

• erkekler basitlerdir. ilgilenmediği şeylere bakmazlar. bence %99 senden hoşlanıyor. bakmayı kesmesi senden isteği şeyi bulamadığından olabilir. ama gönül ferman dinlemiyordur. belki bir şey bulurum diye yeniden bakıyordur.

0|0
    0|0
  • Mesala ben bir erkek olarak hoslandigim kızın etrafında bulunurum ve p nereye ben oraya hesabı sana gülümseyerek bakıyor ve arkadaşlarının yanındayken senin ismini sesli bir şekilde hitap ediyorsa belki o senden hoşlanıyor ve arkadaşları da biliyo

0|0
    0|0
  • Sajsfjsfgjgujg

0|0
    0|0
  • erkekler çok hoşlanırsa bunu ya hareketleriyle belli eder ya da gelir konuşur.

0|0
    0|0
    • valla gelsin konuşsun ben anlamıyorum bakışlardan bişey.

• Ve sende o bakmayı kesince onu kazanmak için elinden geleni yapmak istiyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • hayır sadece bakmayı niye kesti merak ediyorum yoksa bir hoşlantım yok o kişiye karşı sadece merak

• Genelde bunu bir kadın kendinden hoşlanıyor mu anlamak için yaparlar belki hoşlanıyordur senden belki bir oyun bilemezsin

• belki de oyun olduğunu zannetmiyorum çünkü hala bakıyor bana çaktırmadan:)

• böyyyle bön bön bakıyosa ama sen bakınca kafasını çeviriyosa anlarsın işte

0|0
    0|0
    • yok bön bön bakmıyor kaçamak kaçamak bakıyor aralarda mesela arkadaşlarıyla takılıyor hiç bakmıyor.Bakmamak için kendini tuttuğunu düşününyorum.Geçen gün paralelinin bir arka sırasına oturdum hoca derste komik bişey dedi bu da hemen bana bakmaya yeltendi böyle kafasını çevirdi hızlıca döndü bir baktı.Şimdi bana başka bakanlar olduğu için mecburen derste ciddi duruyorum jandarma gibi aslında hiç öyle bir insan değilim yani neşeliyim güleryüzlüyümdür ama birisi bana bkasın ve onun bana baktığını

• valla o ışığı göremeycek.Cesaret edip ynaıma gelmesi lazım.Hem ben ışık nasıl verilir bilmiyorum.Bi erkeğin niye baktığını anlayamayız oyüzden gelsin konuşsun arkadaş.

• valla o kafa yapısındaysan daha bikaç sene beklicen birisi gelsin yanıma konuşsun diye

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben onu tanımıyorum sonra 3 ay önce kavga ettik sonra ben ondan hoşlanmaya başladım ama o hic bana bakmadı sonra aylar geçti 3 sene boyunca hic konusmamamiza rağmen bakiyorum oda bakiyo eminim ama hic belli etmiyor sizce ne yapabilirim bekle demeyin çünkü sıkıldım beklemekten😕😓😭😭😭😭

0|0
    0|0
  • Bakislarindan

0|0
    0|0
  • gözlerini kaçırıyorsa çekingendir belli ettirmemeye çalışıyordur..

0|0
    0|0
    • kaçamak kaçamak bakıyor.

• o zaman hoşlanıyor ama senden çekiniyor..aynısı benim başımda da vardı çünkü :) ordan biliyorum

• ya bu değil ki sadece birkaç kişi daha var sınıfta böyle bakan bana.Hatta biri telefonla konuşuyordum peşimden geldi.

Yükleniyor...