Basketbolcu mu daha çekici, fitness yapan mı?

Kızlara soruyorum, vücut olarak bakarsak elbette fitness yapanlar daha çekici gelir sizlere bunu biliyorum, çünkü her basketbolcu fit değil, geniş omuzlar, six pack, sıkı ve belirgin omuzlar, güçlü kollar genelde fitness yapanların sahip oldukları. Basketbolcuların da bazılarında var dolayısıyla bunu kastetmiyorum.

Merak ettiğim şey şu; yeni tanıştığım bir kıza -lisedeyim- basketbolcuyum mu demek daha çekici gelir fitness yapıyorum demek mi?

Basketbolcu olmak ve kulüpte oynamak kızlara göre havalı bir şey mi? Ve fitness yapıyorum demek yavşakça mı olur?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• basket :) sevgilim beni nasıl tavladı sanıyosunuz.

bütün erkekler şimdi baskete başlar he :)

1|0
    1|2
    • fenadır ya :)

• Kötü oynasa da çekici mi gelir ya da nasıl oynadığına çok dikkat eder misiniz ki?

Kızlar Ne Diyor 6

• çok mantıksız bana spor yapıyorum desin bir erkek o bile hoşuma gider kendi sağlığını düşünüyor ne güzel derim.

0|0
    1|0
  • basketçi erkeklere zaafım var . basket oyna canımı ye . :D

0|0
    0|0
    • Basketbolculara neden zaafınız var ki peki bunu merak ediyorum.

• Basketbolu iyi oynamıyorsa?

• geliştirecek , benim olmadığım yerlerde iyi olana kadar oynasın . :D sen basketle kızı etkileyeceksen iyi oynamalısın :) olmayacak şey değil

• basketbol tabıkı

0|0
    0|0
  • Hafta ici fitness yaptigini, hafta sonu ise basketbol oynadigini söyle.

0|0
    0|0
  • Basketçi:)

0|0
    0|0
  • basketçi

0|0
    0|0
    • Neden ve yorum için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 5

• :DDDD beyler basketçi ve firnessçı kızları düşersek bize ne kalır, matematiği iyi olan bir arkadaş hesaplayabilir mi?:D

0|0
    0|0
  • bence kendin olman en önemlisi kardeşim : )

0|0
    0|0
  • alın bu liseliyi buradan

1|0
    0|0
  • bayanlar için dersem fitness yapan bayanlar çok çekici

0|0
    0|0
    • Bence voleybolcular çok seksi. Hiçbiri çekici falan değil ama.

• Ne yapıyorsan onu söyle.

0|0
    0|0
    • Haftaiçi fitness, haftasonu Galatasaray Basketbol. Cristiano Ronaldo da aynı şekilde hem fitness hem futbol. Daha etkili oluyor öneririm.

• Madem ikisini de söyle. Tek derdin bu olsun şu hayatta.

• Teşekkürler.

Yükleniyor...