Hiç gelecekteki bir olayı önceden gördüğünüz, hissettiğiniz oldu mu?

Peki nasıl oldu bu? Geleceği nasıl gördünüz?

Rüya ya da birden gözünüzün önünde canlanan bir görüntü gibi miydi?

1|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• 1. Rüyamda 4-5 yaşlarında Yunus adında bir çocuğum varmış. Evliymişim. Bir gecekonduda yaşıyormuşum. Kocam akşam eve geliyor. Ama çok şiddetli bir kavga ediyoruz. Oğlum ben ağlarken gelip bana sarılıyor. Saçlarımı okşuyor. Sonra yatağa yatıp beraber sarılarak uyuyoruz...

Kapının sesiyle uyandım. Çok samimi olduğumuz karşı komşu x abla kapıda. "eski komşum çaya gelecek. sen de gel" Sonra giyindim gittim. Misafirliğe gelecek komşusu tam evden çıkarken bir arkadaşı geliyor oğluyla. O da "ben gidiyorum ama sen de gel" diyor. beraber geliyorlar. Yani bizim komşu da tanımıyor aslında...

İçeri girdiğim gibi donup kaldım. O çocuk karşımdaydı. Beni görünce bana doğru geldi ve kucağıma gelmek istedi. Ben ama hala olayın şokundaydım. Derken oturdum. Çocuk da kucağımda. Kendi tabağımdan ona bişeyler yediriyorum. Biraz kendime geldim. Çocukla konuşmaya başladık. "Adın ne" diye sordum. İşte 2.şok...

Yunus Emre...

2. Çalışmadığım dönemler. Kuzenim İngilterede okuyor o dönem. 10 gün önce gönderdik onu okulu açıldığından ... 2 ay sonra falan gelecek... Gündüz uyuyorum. Rüyamda kuzenim telefon açıyor. "Ne tembelsin kızım ya. Ben ta ordan kalkıp geliyorum sen uyuyorsun. Hadi kalk da gel. Sürpriz yaptım herkese" diyor.

Telefona uyandım ve kuzenim... Aynı kelimelerle geçen konuşma karşısında donup kalıyorum...

Bunun gibi çok fazla rüyam vardır ve rüyalarım beni korkutur...

1|1
    0|0
    • Ayıntılı cevap için çok teşekkürler. Gerçekten çok ilginç anlattıklarınız :)

Umarım rüyalarınız hep güzel olur ve ve hep güzel şeyler başınıza gelir..

• Rica ederim... Umarım...

Kızlar Ne Diyor 13

• gelecegi Allahtan baska kimse bilemez ve göremez. Bende her insan gibi göremiyorum, ama... yaklasan kötü olaylarda cok huzursuz oluyorum. Dedem ölmeden 3 Saat önce resim ciziyordum ve aniden telefon geldi dedemin durumu agirlastigi söylendi, apar topar hastaneye gittik ama gecti, dedem 10 dakika önce dünyaya veda etmis, o zamanlar kücüktüm... ve birkac sene sonra tekrar resim kitabimi bulmustum ve o gün ben bir mezarlik cizmisim basindada bizler mezar tasinda dedem yaziyor, tarihde 1. Eylül 2000... sag kenarda ise saat 11.45 yaziyor ve dedem saat 13.10'da vefat ediyor... Allah kimseye yasatmasin... böyle olaylar basima cok gelmistir...

0|0
    0|0
  • rüyamda görme değil de hiçbir neden yokken aklıma biri geldiyse, 2-3 dakika içinde ondan haber alıyorum, beni arıyor ya da bir yerde karşılaşıyorum, gerçekten 5 dakikayı aştığı olmadı.. bazen bu beni korkutuyor, hele ki 5-6 senedir konuşmadığım biriyse bu o an donup kalıyorum, söyleyecek bir şey bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • otobuste arkadaşımla giderken hissettiğim ve gözümde canlanan olayı 2 saat sonra yaşadım.. arkadaşımla yanyana oturuyorduk o cam kenarındaydı otobüs çukura girdi zıpladı ve o an aklımdan camın kırıldığı arkadaşımın kafasına gelmesin diye onun kafasını ve kendi kafamı eğdiğin geçti ve o an gözümde canlandı.. bu görüntüden ortalama 2 saat sonra minibüse bindik. minibüs hareket etti ve cama bir şey çarptı ya da başka bir şey oldu bilmiyorum ama oturduğumuz koltuğun yanındaki cam kırıldı ve cam kırıkları üzerimize geldi.. hala bunun şoku içindeyim.. bunu nasıl yorumlamalıyım bilmiyorum. başıma ilk kez gelmiyor ama böylesi ilk. daha önceleri ufak tefek şeyler oluyordu. karşımdakinin kuracağı cümleyi içimden geçiriyordum ve o söylüyordu ya da yapacağı şey içime duğuyordu o yapıyordu ama böylesi ilk defa oldu.. bilgi sahibi olan birileri bana bir şeyler desin lütfen

0|0
    0|0
  • hiç olmadııı

0|0
    0|0
  • rüyamda görmüştüm o kişinin beni arayacağını gece 5 gibi uyandığımda 10 dk sonra o kişi aramıştı :/ bunu ne zaman anlattım bi daha da bişey göremedim ya :/

0|0
    0|0
  • oldu çok garipsedim

nasıl lan dedim kendi kendimeee

0|0
    0|0
  • çok oldu hislerim çok kuvvetlidir ama hala rüyalarım çıktığında şaşırırım

0|0
    0|0
  • Bazen ben bu ani yasamistim sanki dedigim oluyor.

0|1
    0|0
  • hislerim kuvvetlidir .

0|0
    0|0
  • Ben genelde anlık dejavular yaşarım.

0|0
    0|0
  • rüyamda gorurum genelde bırı arayacagı zaman ruyama gırer o kısı ve kesınde arar zaten

0|0
    0|0
  • 10 yıla kadar görebiliyorum

0|0
    0|0
  • evet hisslerim çok kuvvetlidir ve ben bunları köreltmek için uğraştım. Beni huzursuz ediyordu.

0|0
    0|0
    • rab teala yardımcın ola bacım

• Kendine dikkat et floydian. Sıyah kazağın

Erkekler Ne Diyor 5

• Dejavu yaşıyorum ama geleceği görmek gibi bir durum söz konusu değil .

0|0
    0|0
  • Babaannemin annesinin öldüğünü rüyamda gördüm 1 ay öncesinden felan... Yani tam olarak o değildi birisi ölüyordu ve cenaze vardı. Ben söyledim etrafımdakilere birisi ölecek diye. 1 ay sonra babaannemin annesi gitti...

0|0
    0|0
  • her seferinde muz kabuğu gördüğümde, basıp kayacağım ve düşeceğim diyorum. genelde oluyor.

yani çok ciddi bir şekilde müneccimliğim olmadı.

0|0
    0|0
  • ruyamdakı olayları yasadım

0|0
    0|0
  • evet oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...