Nasıl uzaklaşabilirim ki? Cevaplarınızı bekliyorum önemli

Geçen sene çok yakın olduğum iki arkadaşım vardı.Birini daha çok seviyordum davranışları benim sevdiğim tipti. Diğeri sevmediğim davranışlar sergiliyordu. Bu sene daha çok sevdiğim kız diğerine benzemeye başladı. Küçümseyici tavırlar,laf sokmalar sanırsınız 1.sınıf çocuğuyuz. Ben başka biriyle yakınım şuan.Onlarla da yakın olmak istemiyorum artık açıkçası. Nasıl uygun bir dille anlatabilirim? Kırmak da istemiyorum. Arkadaşlığımız devam etsin ama yakın olmayalım istiyorum.

Güncellemeler:
Cevap vereydiniz iyiydi :D

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• O zaman arayıp sormayacaksın bir yere gidelim mi dediklerinde şuraya gitmem gerekiyor falan sürekli ekiceksin en fazla 1 hafta sonra senden soğurlar sonra sadece meraba meraba :)

0|0
    0|0
    • Ooo çok yaptım bunu :D hatta onları ekip başka arkadaşlarımla gittim. Hala vazgeçmiyorlar arkadaş :D sıkıldım artık

• Gıcıklık yap laf sok sinirlendir ama kavga edicek seviyeye getirme :D

• Denicem sağol :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgili mi ariyosun dost mu? Yanlis anlama da zirt pirt girdigi ortama gore arkadas degistiren insanlar kadar zavallisi yok

0|0
    0|0
    • girdiğim ortama göre arkadaş değiştirmiyorum. benim katlanamadığım insan tipi vardır. ve arkadaslarımda o katlanamadığım insan tipinde şuan. yargısız infazdan başka birşey değil şu yaptığın

• Olum birak simdi yardim et diyom :D

• Neyin yardimi cevap verme olsun bitsin, bu konu dert edilcek seymi:)

Yükleniyor...