Aradığınız sevgilinin nasıl fiziksel özellikte olmasını isterdiniz?

Erkekler ve kızlar söyleyin:)

aradığınız sevgilinin nasıl fiziksel özellikte olmasını isterdiniz herşeyiyle soruyorum :) baştan aşağı

0|0
8|35

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• gögüs ve kalca orantılı ince belli uzun düz saclı yüz güzelligine sahip ne cok zayıf ne cok kilolu yeri geldiginde aklıyla yeri geldiginde kalbiyle hareket etmesini bilen naz olayının cıvkını cıkarmayan dygularını acıkca ifade eden teferrat diyebilecegimiz seylere takılmayan sanırım bu kadarı yeterli

0|0
    0|0
  • az önce buna benzer bir cevaba aynı yorumu yapmıştım :D siyah uzun saç beyaz ten yeşil göz kalem gibi kaşlar uzun kirpikler dolgun dudaklar yuvarlak bir surat ince bir boyun güzel omuzlar 1,65 - 1,75 boy aralığı temiz ve pürüssüz bir ten ideal kilo bedene özdeş göğüs ölçüleri bakımlı eller yuvarlak ve çıkık bir popo düzgün bacak yapısı şirin ve taraksız ayaklar <3

0|0
    0|2
  • aradığım bayanın özellileri:

1 - boy en az 173 cm olmalı

2 - zayıf olmalı

3 - sarışın olmalı

4 - yüzüne baktığımda ona beni tekar aşık edecek kadar yüzü güzel olmalı..

5 - saçları omzuna kadar inmeli,daha uzun saçlı olmamalı.

6 - en az lisans bölümü mezunu olmalı.

tabii bu sadece hayal..daha öteye gidemez..çünkü böyle bir kızı hakedecek ne yakışıklılığım var ne de karizmam..:(

0|0
    0|0
    • yüreğin olsun yeter :)

• belli olmaz

• link bu kıwrımlarrr kalçalarına kadarr olsun :P :P !

0|1
    1|2
  • bacak boyu en az 1 metre olsun

0|0
    0|2
  • Ayaktan yukarı olsa cevap verebilirdim.

0|1
    0|1
    • tamam sen öyle cevap ver ozman :D

• ufak ayaklar ince bilekler dolgun basen geriye kalça içeri bel hafif dışarı göbek geriye sırt göğüsler yanlara önlere omuzlar hafif geniş köprücük kemikleri aşağıda boyun ince. çene oval elmacık kemikleri belli belirsin burun dik ve eğimli kaşlar kara kalın gözler kara büyük saçlar düz siyah kulaklar kepçe.

• kulak kepçemi :D

• kendini bilsin yeter.!

0|1
    0|1
  • sevip sevmediğini cinsellikte anlayamazsın yavrucum :) eğer direk ilişkiye müdahil olmak arzusundaysa bunun iki cewabı var uzun zamandır yapmıyordur.bir an önce yapmak istiyordur sevişmeyi ikinci seferde düşünür...

ikinci seçenek erkek evlidir zaten kotası maximum 2 dir :) bu yüzden direk girmek istiyordur muhabbete :))

0|0
    0|0
  • KIsa boylu 158- 165 arası şeker gibi tatlı aşırı zayıf veya kilolu olmayan,güzel olcak, daha fazla isterdim ama Türkiye standartlarında bunu bulursan kap bırakma hacı

0|0
    0|2
    • standart bişe arıyosun çok var :D

• Yanliş anladın ya da ben yanliş anlattim daha başka fiziksel özellik yazardım fakat Türkiyede bundan ilerisine gidemezsin varsada çok çok az onu demek istedim.

• bi kere kendini seksi göstermemeli...seksi olmalı...eşşşek gibi sevişebilmeli...güzel olsun tabi temiz ossun...sonracııma yeri gelir pişbiriğe yeri gelir rakı masasına otursun...elini omzuma atıp hacım naber modunda şekil yapalım ortamlarda dıbba dıbba...yemek falan bilse iyi olur farklı bir fantezi oda adafsd

0|0
    0|2
  • 36-38 beden arası.Bakımlı eller ve ayaklar.İnce bilekler:) ince bel...göğüs en 80-85 en ideali kalça ise tam 90 olmalı...saclar yumuşak...kendıne güvenen cevresıne uyum sağlayan boş bakmayan yürüken kalite olduğunu belli eden olmalı

0|0
    0|0
  • ince bel bakımlı eller.Güler yüz 85 göğüs.Boş bakmayan biraz entelektüel ve giyinmeyi seven.1.70 boy.

0|0
    0|0
  • Herşeyi boşvermiş vaziyetteyim aklımda hiç bişey yok :)

0|0
    0|0
  • iki eli iki ayağı iki gözü bir burnu iki kulağı güzel bir saçı bir ağzı elinde tırnakları dişleri bacakları dili hafif biraz göbeği kalçası kolları bilekleri ayakları ayak tırnakları olsun yeter benim için.

0|1
    0|1
  • Fizik kurallarını altüst etsin

0|0
    0|0
  • KATE UPTON.

Fazla mi acildim ne?

0|0
    0|0
  • Fizik demek her şer demek değildir ki. Elbette ki öenmli ama eğer ciddi bir şey düşünülüyorsa önce takvasına bakılmalı...

0|0
    0|0
  • 175 boy 50-55 kilo beyaz tenli kızıl saçlı açık yeşil gözlü 93-88-90 ölçülerinde bişey ışte :)

0|0
    0|0
  • baş kısmı için sen ideal görünüyorsun

eaaa gögüslerin ve poponda iriyse sevgili adaylarım için tam bir rol modelisin

0|0
    0|1
  • İncecik, ayakları küçük, kedi yürüyüşlü... bakımlı ve güzel kokan...gerisi teferruat.

0|0
    0|1
  • Güzel olsun benim boyuma yakın bir boyda olsun bekar olsun evi arabası olsun bide emekli maaşı olsun kriterlerim bunlar

0|0
    0|2
  • 1.75 ten uzun olmasin balık etli olsun saygi da kusur etmesin yeter :)..

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel olsun ablası.

0|1
    0|2
  • selam oncelikle ben burak sizin aslen isminiz ne hanfendi

0|0
    0|0
  • direkt Monica Bellucci gibi diyeyim siz anlayın işte. her erkeğin hayali.

0|0
    0|0
  • 168 boy 56 kılo kumral ela gözlü :)

0|0
    0|0
  • ona baktığımda gülümsesin yeter

0|0
    0|0
  • olmadığı için ne olacaksa onada razıyım

0|0
    0|0
  • Aranan erkeğim galiba ? :p