Çok kötü durumdayım yardımınıza ihtiyacım var lütfennn

merhaba arkadaşlar ben neredeyse 1 aydan beri bir kızla kesişiyodum ve cesaret edip yanına gidip konuşamıyordum fakat 4 gün önce yanına gittim konuştum telefon numarasını aldım ve muhabete başladık fakat o biraz çekingen ve hep benim konuşmamı bekliyordu neyse 2-3 gün geçti hoş muhabbet konuşuyoruz ama bugün ise bana çok soğuk davranmaya başladı ve bana her zaman konuşmak zorunda değiliz dedi ben ise tamam sen bilirsin konuşmak istersen mesaj atarsın dedim ve sabahtan beri mesaj atmıyor bende inadıma mesaj atmıyorum sizce ne yapmalıyım doğrumu yapmışım yanlış mı

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• mesaj at, ya da ara normal konuş sesini duymak istediğini söyle ya da nasıl olduğu merak ettim de

yine soğuk davranırsa neden böyle davrandığını sor

bir sorun mu var yapabileceğim bir şey var mı vs diye sor

önce ne olduğunu anlamak lazım

durup dururken kimse tavır almaz

0|0
    0|0
    • yok ben ona hiç kötü birşey demedim hep yanlış birşey demiyim diye dikkat etim aslında ama neden böle ypıyor anlamıyorum

• sorun senden kaynaklanmıyor olabilir

o yüzden sor öğren ne olduğunu diyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• mesaj atma arkadasım kendını agırdan satmaya calısıyor.uzerıne dusme mesaj atma bak ozmn bana nıye mesaj atmıyosun demeye baslıcak :D

0|0
    0|0
    • yok ondada değilim ben onun sürekli üstüne gidiyorum fakat o ise hiç ben mesaj atmadan mesaj atmıyor bugünde çok sinirimi bozdu zaten ben mesaj atmadan atmıyor bide bana herzaman konuşmak zorunda değiliz diyor

• ıste dıyorum ya ılıskının baslarında ıplerı kndı elıne almak ıstıyor bence böle yaparak..sen atmasını ıstıyorsan eger hıc trıplere vs gırme.valla bak mesaj atma sen tut kendını ılk atan o olcak noldu unutuldum mu dye xd

• aynen öyle atmayacağım atarsa atsın en iyisi

• ilk bikaç gün hevesini almıştır sıkılmıştır. bana da oluyor :D

0|0
    1|0
    • çok komiksin ondan sonra bu erkekler neden odun diyorsunuz illaki altımıza alıp işimizi bitirince postayı koymamız mı gerekiyor bunumu istiyorsunuz hepiniz

• ara sıra yokla unutturma kendini. kendine alıştır biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her seferinde yanlış yapmışsın ben olsam ne gider konuşurdum ne ulaşamayacağım birini keserdim ne de devamlı ben arardım. istediği kadar çekinden olsun. ve bana soğuk davrandığında problemin ne olduğunu sorarım cevap yoksa gönderirim. kısacası boşver. mesaj atmamaya devam et bakalım ne olacak ama sen dayanamayıp mesaj atarsın.

0|0
    0|0
    • ben gerçekten ona aşığım ama bir laf var seversen sikilirsin sikersen sevilirsin aslında hiç takamyacaksın işini bitirip yollayacaksın ama lanet olsun ki ben onu yapamıyorum

• aramıza yeni bir playboy daha katıldı hayırlı uğurlu olsun.

• evet öleya en iyisi işini bitir yolla gitsin ne hali varsa görsün hiç acı çekmeye gerek yok onlar acı çeksin

• bu iş uçurtma uçurtmaya benzer biraz salacan biraz çekecen 3 5 gün sallama gönlü varsa zaten o sana döner

0|0
    0|0
    • aynen kardeş öyle yapıcam kendisi bilir hiç uğraşmıcam

• İş çıkmaz..

Sığ yorumlarımdan seri: 24006824

1|0
    0|0
Yükleniyor...